Atgriezties pie raksta

Brīvības ielas skvērā darbi notiek atbilstoši grafikam

Ogres pilsētas Brīvības ielas skvērā aktīvi notiek būvdarbi, jo tajā vienlaikus tiek īstenota trīs objektu būvniecība - siltumtīklu atjaunošana, skvēra pārbūve, kā arī Ogres Mākslas skolas cokola atjaunošana.

SIA “Akorda”, kas veic objekta būvuzraudzību, pārstāvis norāda, ka darbi notiek atbilstoši laika grafikam un tiks pabeigti noteiktajā termiņā. SIA “Ogres namsaimnieks” jau ir veicis siltumtīklu maiņu, ir pabeigta lietus ūdens kanalizācijas sistēmas būvniecība un pašlaik tiek veikta bruģa seguma pārbūve. Šīs nedēļas laikā tiks uzsākta apgaismojuma izbūve. Turpinot darbus, tiks veikta arī granīta sola (37 m), koka solu –platformu, velostatīvu, atkritumu urnu, šūpoļu, informācijas stendu ar skārienjūtīgu ekrānu uzstādīšana, vīteņaugu režģa un esošo koka sakņu aizsargrežģa izveide, kā arī teritorijas apzaļumošana.


Skvēra pārbūves darbus veic personu apvienība SIA “MT Sēta” un SIA “Ceļinieks 01” atbilstoši šī gada 3.maijā noslēgtajā līgumā noteiktajām prasībām. Darbi tiek veikti Brīvības ielas posmā no Pļavas ielas līdz Upes prospektam un teritorijā starp Ogres Mākslas skolu un Brīvības ielu 13 līdz Ogres novada Kultūras centra laukumam. 


Paralēli skvēra pārbūves darbiem notiek arī Ogres Mākslas skolas ēkas fasādes cokola daļas atjaunošana un lietus ūdens novadīšanas izbūves darbi. 10. jūnijā tika noslēgts līgums ar  SIA “MT Sēta” par attiecīgo darbu veikšanu. Arī šajā objektā darbi notiek atbilstoši paredzētajam laika grafikam un tos plānots pabeigt līdz šī gada 16. augustam.


Līdz ar visu objektu pabeigšanu jau Ogres pilsētas svētkos, kas notiks no 22. līdz 24. augustam, novada iedzīvotāji un viesi Brīvības ielas skvēru varēs izbaudīt kā mūsdienīgu, stilistiski vienotu, kompozicionāli un funkcionāli organizētu telpu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44223

10. jūlijā, 16:38, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

ogrēniete • 18. jūlijā, 23:13
Absolūti nav skaidrs,kāpēc vajadzēja skvērā kaut ko pārtaisīt!Piekrītu,ka derētu zināt,kur paliek vecais bruģis!Līdzekļu izšķiešana!
Dace • 11. jūlijā, 23:16
Kas tās par tualetes flīzēm tur izklātas??? Fu kur briesmīgi izskatās, galīgi neiederas Ogres centrālā ielā. Kā var ņemt, un nodokļu naudu šādi izmest? Vai arī izzagt?? Pilnīgs gaumes trūkums, un arī prāta.
Anna • 11. jūlijā, 19:29
cik briesmigi izskatas tas melnais,nezinu ka pareiz sauc,visa Ogre brinas,cik labi brugis bija,ne vajadzeja tadu stulbumu neizkatigu ielikt.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet