Atgriezties pie raksta

"Zied zeme" prezentē koprades telpu Lielvārdē

PPP biedrība "Zied zeme" kopā ar "Pierīgas partnerību" izveidojušas koprades telpu "CoLabora" Ausekļa ielā 1A, Lielvārdē, blakus Lielvārdes dzelzceļa stacijas ēkai. Telpas šobrīd projekta ietvaros, lai strādātu, mācītos un attīstītu savu biznesa ideju, bezmaksas ir pieejamas ikvienam.


 

Projekta "European cooperation project on coworking spaces in rural areas" (CoLabora) mērķis ir radīt sadarbību nacionālā un starptautiskā mērogā, izveidot un attīstīt koprades telpas PPP biedrības "Zied zeme" un "Pierīgas partnerības" darbības teritorijās, lai veicinātu uzņēmējdarbības attīstību un nodarbinātību. Pie šī projekta Lielvārdē strādā četri cilvēki - projekta vadītājs un direktors Māris Cīrulis, administratīvā vadītāja Linda Cīrule, projektu vadītāja Iluta Jansone un kopienu veidotāja Zita Bērziņa.


16. jūlijā "CoLabora" telpās notika koprades telpas raudzības. Koprades telpas(no angļu valodas "co-working") ir atvērta tipa darba telpas ar radošu atmosfēru, kurās cilvēki var strādāt pie saviem projektiem un idejām. "Pasaule nemitīgi mainās, bet viena lieta nemainās – cilvēks ir sociāla būtne. Šī telpa radīta, lai satiktos", "CoLabora" telpu raudzību laikā stāstīja Linda Cīrule. Šo telpu galvenie mērķi ir uzņēmējdarbība jeb biznesa veicināšana, kopiena un izglītība. Starp daudzajiem sveicējiem bija arī Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja Santa Ločmele, kura savā apsveikuma runā sacīja "Ja cilvēks apveltīts ar vēlmi, mērķi un enerģiju to piepildīt, tad arī tukšā, līdzenā vietā top grandiozi darbi".


Telpā līdz šim jau notikušas dažas aktivitātes, tur izveidota fotostudija un atrodas stelles, kur interesenti jau mācās aust Lielvārdes jostu. Koprades telpā šobrīd oficiāli jau darbojas septiņi dalībnieki, kuru starpā izveidojušās dažādas sadarbības. Bet joprojām tiek meklēti cilvēki, kuri vēlas darboties šajās telpās. Telpās pieejams internets, kā arī aprīkojums, lai kvalitatīvi strādātu – printeris, galdi, krēsli.


"CoLabora" telpās plānots rīkot dažādus izglītojošus un iedvesmojošus pasākumus saistībā ar uzņēmējdarbību, piedāvāt dažādas konsultācijas, kas var noderēt biznesa attīstībai, e-apmācības senioriem, semināri, erudīcijas spēles un daudzas citas lietas.  

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44257

2019. gada 17. jūlijā, 10:32, Aktualitātes
Lielvarde.lv

Jaunākie komentāri

Lunis • 2019. gada 17. jūlijā, 20:39
Jā Lielvārdē , Ogrē viss notiek. Varu tik apsveikt !

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet