Atgriezties pie raksta

Ogres pilsētas svētkos atklās skeitparku

Daudzi Ogres novada iedzīvotāji interesējas, kad beidzot tiks izbūvēts Ogres novada Sporta centra stadionā paredzētais skeitparks. 

Ogres novada pašvaldības ainavu arhitekte Senija Smiltniece informē, ka skeitparka izbūves darbi ir aizkavējušies, jo uzņēmējs no ražotāja saņēma konstrukciju speciālo pārklājumu, taču, veicot laboratoriskus atbilstības testus konkrētajai izstrādājuma partijai, secināja, ka izstrādājums ir nekvalitatīvs un neatbilst specifikācijai. Līdz ar to, lai saglabātu uzstādītos jaunās paaudzes skeitošanas iekārtu pārklājuma standartus un garantiju, uzņēmums lūdza pagarinājumu, lai sagaidītu jaunu pārklājuma partiju un darbus veiktu atbilstošā kvalitātē. 


"Pašvaldībai ir svarīga iedzīvotāju drošība - nepieciešams nodrošināt kvalitatīvu un drošības prasībām atbilstošu objekta izbūvi, tāpēc tika saskaņots pagarinājums," uzsver S.Smiltniece.


Ogres novada Sporta centra direktore Dzirkstīte Žindiga informē, ka koka konstrukciju rampu montāžu paredzēts uzsākt 12. augustā un skeitparks tiks atklāts Ogres pilsētas svētku ietvaros, kas šogad notiks 23. un 24.augustā.


Ogres novada pašvaldība 20. maijā noslēdza līgumu ar SIA "City Playgrounds" par pārvietojama skrituļsporta aprīkojuma (skeitparka) izbūvi Ogres novada Sporta centra stadiona teritorijā pie tenisa kortiem. Jaunais skeitparks atradīsies vairāk kā 300 m2 lielā laukumā, kuram jau veikta asfalta seguma atjaunošana. Skeitparkā tiks uzstādītas 5 dažādas demontējamas koka konstrukcijas rampas, kuras pārklās īpašs jaunākās paaudzes kompozītmateriāla segums, kas ir izturīgāks par iepriekš plaši pielietoto finieri.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44311

27. jūlijā, 13:31, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Andrim • 31. jūlijā, 17:32
taisnība
jāiet strādāt • 29. jūlijā, 11:04
kur jāpiesakās
Andra • 29. jūlijā, 11:01
Labāk būtu Andri sakārtojuši!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet