Atgriezties pie raksta

Aizsargmolu būvēs gan darbadienās, gan brīvdienās

Pie Ogres upes ietekas Daugavā turpinās aizsargmola (straumvirzes) izbūves darbi. Šī būve aizsargās Ogres upes gultni no piesērēšanas un sekmēs noteces un ledus netraucētu ievadīšanu Rīgas HES ūdenskrātuvē, samazinot ūdenskrātuves ietekmi uz Ogres upes palu noteci.

Būvdarbus veic SIA "Ostas celtnieks", saskaņā ar noslēgto līgumu darbu izpildes termiņš ir 2019. gada 6. novembris.


Darbu izpildes termiņš ir īss, tādēļ, lai būvdarbi tiktu paveikti noteiktajā laikā, SIA "Ostas celtnieks" vadība ir nolēmusi pagarināt darba laiku un būvdarbus veikt ne tikai darbadienās, ber arī sestdienās un svētdienās – objektā "Aizsargmols (straumvirze) pie Ogres ietekas Daugavā" tiks veikti katru dienu no plkst.  no plkst.8.00 līdz 20.00.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44320

30. jūlijā, 09:25, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Opai • 31. jūlijā, 17:51
Vispār tavs jautājums liek aizdomāties pavisam no citas puses:) Tā vieta it kā šobrīd skaitās Rīgas ūdenskrātuve, un neatrodas Ogres pilsētas teritorijā. Bet ja uzbērs zemi, tad gribot negribot tiks ietverta Ogres pilsētā. Tā jocīgi sanāk - Ogre kaut ko būvē Daugavā, bet neatbild par to, ko tur būvē:) Sanāk, ka šādā gadījumā sabiedriskā apspriešana ir jātaisa par katru izbērto kravu!
latvijā kā strādā darba ņēmēji • 31. jūlijā, 14:44
viņam pateica kapai i on kapajet kapajet, ģeņgi budut, es tagad atradu starptautiskos kursus, ka jebkurus izdevumus vienkāŗši var nosegt ar prasmi un zināšanām kā nopelnīt vienu eiro. kā arī skaidri uzraksti uz papīra lapas, ko tu vēlies, to ko tev vajag Dievs sagādā.
Opiņā! • 31. jūlijā, 14:09
Dāvis< tā viš ir. nekāda publiskā apspriešana nav bijusi. Neuzskatīja par vajadzīgu. Nē, nu kruta, a, ko lai saka tuvāko māju iedzīvotāji? Viņiem brīvdienās nav jāatpūšās? Laikam jāprasa padoms Bez Tabu!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet