Atgriezties pie raksta

« Notikusi kārtējā sabiedriskā apspriešana par olu ražotnes izveidi Madlienas pagastā

2019. gada 9. augustā, 15:57, Aktualitātes
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus dilstošā secībā

Goč pendel' • 2019. gada 9. augustā, 17:59
Jau gadu spriežas un vērtē. Kā gan var gaidīt, ka Latvijā kāds kaut kādu ražošanu būvēs. Ātrāk nosirmot var kā atļaujas dabūt. Birokrātu armija taču arī jābaro. Lai ražotne izdodas!
pieņēma likumu • 2019. gada 10. augustā, 11:30
swap working place, nebūs te vairs tā ka alfrēds ar visām savām vilhelmīnēm, tupēs birojā pie datora, nāks arī sētnieks štankovs ar apkopēju šubovskuju arī strādās birojā pie datora un alfrēds ar vilhelmīnēm ies strādāt par apkopēju un sētniecēm, kā ir teicis jehaidriks johaidijā visiem jāstrādā
iedzivotajs • 2019. gada 10. augustā, 14:50
Vai ir pareszets kalpiem naudu maksat,kuri stradas razotne.
Jauki! • 2019. gada 10. augustā, 17:41
Lai lauki attīstās, būs darbavietas, komplekss prasīs dažādus speciālist profesijas, ja vides prasības tiek ievērotas, OK, LAI NOTIEK, pietiek Sūnu ciema slimību slimot!!!!
Lai tik ceļ! • 2019. gada 10. augustā, 22:50
Jo lielāka konkurence, jo mums labāk! Arī laukos būs ko darīt un savu artavu nopelnīt!
nu • 2019. gada 11. augustā, 21:02
Mums ar vietējiem pietiek,nav ko svešos šeit laist. Un nav ko muldēt ka lētāk paliks. Cik vietējiem tiks piedāvātas darba vietas .0 jo haholus jau tagad velk iekšā mums to vajag. Cik Ogrē jau viņi ir, vietējie atveriet savas miglainās acis.
? • 2019. gada 11. augustā, 22:25
Vai taisnība, ka olu ražotnes projekta izgāšanai deputāts Latvijietis nolīdzis ampli bez olām?
To nu • 2019. gada 12. augustā, 07:54
Kas Tev ir devis atļauju runāt visu vārdā? Ko nozīmē “mums nevajag”?! Man vajag! Zinu vēl daudzus, kam vajag. Loģiski būtu, ja vajadzētu visiem, lai ir darbs laukos, attīstās ražošana utt. Jāizbeidz irst!
tas nav saistīts • 2019. gada 12. augustā, 08:02
ar to, ka alla no alkotirgotavas aiznesās uz vidzemi apstīties, kur tur zirgi aug, vai nav pieguļā aizmiguši, izrādās, ka nav gan, tad nu lai nav jāķēmojas vecām vecenēm un večiem piestūķējot veikalus ar alkoholu, tad visām vecenēm, kas strādā alkošeptē jāčurā stāvus, vai nu arī jāstrādā vistu fermā
nu- to • 2019. gada 12. augustā, 09:51
Tu to, laikam kādu kumosu no šā projekta dabūsi, mums Latvijā nevajag investoru kurš var nogremdēt vietējo olu ražotājus, tā kā nevajag irst ,laukos ar elektroniku ir vairāk uz jūs nekā tu. tā kā nebāz batonus par attīstību.
to nu- to • 2019. gada 12. augustā, 10:42
Nu gan sasmīdināji. Elektroniķis atradies. Ja 5 gateri, kas ir galvenais darba devējs Madlienas pagastā, ir elektronika, tad lai tā būtu. Protams, ka kumoss man arī atleks. Tāpat kā jebkuram citam, ja attīstīsies ražošana, kas izmantos vietējās izejvielas un pakalpojumus. Ekonomikas ābece. Iesaku iepazīties.
Latvijā vaig attīstīties • 2019. gada 12. augustā, 11:02
apģērbu un pārtikas nozarē
nu • 2019. gada 12. augustā, 11:33
Tu pat nesaprati ko es uzskribilēju ,bet redzu ka pats no eko pilnīgs gudrinieks. Pastāsti cik darbavietas būs apkaimē dzīvojošajiem. Ja tu domā ka vistu būris būs kā kolhoza laikos, tad labāk neko neskribilē.
to nu • 2019. gada 12. augustā, 11:48
Droši vien, ka neko nesaprotu. Ekonomiku gan esmu mācījusies. Jebkura ražošana sev līdzi nes veselu kaudzi ar blakus ražošanu un darba vietām. Būs vajadzīga armija, lai nodrošinātu izejvielas, pakalpojumus utt, lai ražošana, kas plānojas būt liela, notiktu. Tie būs vietējie zemnieki, loģistika un citi pakalpojumi. Jebkuras ekonomiski attīstītas valsts pamatu pamats ir ražošana un, jo sevišķi, apstrādes rūpniecība, kas nodrošina ekonomisko vilkmi arī krīzes brīžos, jo rūpnīcas un lielas rūpnīcas nevar tā vienkārši aiztaisīt ciet kā grāmatvedības kantori vai kiosku. Tas nu vienreiz ir jāsaprot un jābeidz muļķības izplatīt. Netiek jau arī naftas pārstrādes rūpnīca plānota bet liela ferma. Kur gan vēl to būvēt, ja ne laukos?! Uz kurieni ejam? Jābeidz vienreiz čīkstēt un sapņot par tūrisma uzplaukumu, ar ko visus pabaros! Pat attīstītās valstīs laukos tūrisms ir vien kā papildus bizness. Nav neviena saprātīga iemesla, kāpēc šim uzņēmumam neatļaut ražotni būvēt.
vai šo projektu var nosegt ar • 2019. gada 12. augustā, 12:16
viena eiro monetāro politiku, ja ņem vērā, ka kursanti vai studenti dzīvo tehnikuma, arodskolas vai augstskolas dienesta viensīcā, viņu galvenais uzdevums ir izdomāt, kur lai dabū nauvdu, bet vienu eiro jau var salasīt pa bikšu kabatām un aiz gultas aizkrutušu vēl šur tur salikti centi, ja eksāmenu nenokārtos šajā semestrī, tad var paņemt sesijas pagarinājumu un uz mājām var aizbraukt ar stopiem
Vilhelmīne • 2019. gada 12. augustā, 12:51
Kur var dabūt zināt, vai gaiļiem būs atsevišķi būri vai tos turēs kopā ar vistām?
vispār interesanti • 2019. gada 12. augustā, 13:27
kādi speciālisti šādā uzņēmumā vajadzīgi, cik zinu ir uzņēmumi, kas rīko mācības, lai sagavotu speciālistus savām vajadzībām, bet tāpat kautkādam maksimālās izglītības apjomam ir jābūt, nevar tikai domāt kā ātrāk ātrāk sastūķet pilnu fūri un mājās, pēc divām nedēļam vot iz za takoi raboti mņe porķitsa kašeļok
Vārds vietā • 2019. gada 12. augustā, 14:59
Tāda sajūta ka šeit fermu aizstāv tie kas finansiāli ieinteresēti. Palasiet šo rakstu https://nra.lv/latvija/regionos/288867-piecas-smakas-stunda-madlienas-iedzivotaji-negativi-verte-investoru-megaplanus.htm Izskatās pēc sūdlaižām tie gulusmani, Arnītis sākoties jautājumiem aizlaižas. Kaut kādu vidusskolas atkritumu nolīguši par huligāni, tādam noteikti skolā veicās sportā, citos priekšmetos nē, jo cāļa smadzenes :D Labi ka citi mēdiji normāli atspoguļo notikumus, nevis kā Ogrenet.
ti lohtar • 2019. gada 12. augustā, 15:57
man nesen bija gadijums, ka dzimtā rads saslima ar salmonelozi, infektoloģijas centrs pateica, ka tas ir no bojātas vai slitki termiski apstrādātas pārtikas, tā kā ažiotāža bez tēmas apskata pēc tās būtības vai izcelsmes ir tikai un vienīgi tīrs toletes papīrs
kādēļ alkohola un tabakas • 2019. gada 12. augustā, 17:19
tirgotavas smird pēc sūdiem, jo klienti un darbinieki smēķējot un dzerot alkoholu attīsta savā galvā insultu, kad insults ir noticis, tad cilvēks piekakā un piečurā bikses, protams tas netiek plaši afišēts, padomājat to skatu foršais čalis no rajona staigā piekakātām biksēm visi tak smiesies, tādēļ nodrošināsim labklājību ar saudzīgākām metodēm, brokastīs ola ar tēju, pusdienās vārīta ola, launagā olu klultenis, un vakariņās protams ka plānās pankūkas, šis komentārs ir tikai un vienīg par plānajām pankūkām ar medu, ja vēl neesi sataisijis, pats vainīgs
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 2 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet