Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 13.augusta numurā:

* Aleksandrs Zobens: "Šajā izstādē ir mūsu dzimtas mūžs"


"Man dzīvē tolaik bija citi plāni, vēlējos kļūt par TV operatoru, aizrāvos ar fotografēšanu, bet sievas iespaidā arī es pievērsos keramikai. Viņa, būdama ļoti trausla, taisīja liela formāta darbus, un es nevarēju nepalīdzēt.

Esmu ļoti pateicīgs liktenim. Tā ir liela laime – satikt tādu cilvēku, kāda bija mana sieva. Uzskatu, ka visi darbi, ko esmu radījis, ir tapuši, pateicoties viņai. Varu tikai dziļi noliekt galvu Astrīdas priekšā. Tā ir dzīves loterija, ko es katram novēlu – sastapt cilvēku, ar kuru var būt priekos, bēdās un raudzīties vienā virzienā,  tā A.Zobens.


* Ogres Mūzikas skolas korim „Cielaviņa” Gēteborgā Zelta diploms un Zelta medaļa


Agneta Krilova – Bērziņa, kura Gēteborgā turēja īkšķus par ogrēniešiem, atzīst: "Jā, ... nav viegli konkurēt ar megavalsts darbaholiķiem un disciplīnas paraugdemonstrējumiem, bet abas mūsu skolotājas un diriģentes, kā arī koncertmeistare pašas ir Zelts! Viņu darbs ir nenovērtējams. Paldies arī jaunajiem dziedātājiem!"


* Brīnumi notiek! Pazaudētais maks atrod ceļu pie īpašnieces


3.augusta pēcpusdienā ogrēniete Ginta raidīja palīgā saucienu, izmantojot sociālos tīklus: "Sestdienas rīta pusē pie Ogres tirgus pazaudēju naudas maku oranžā krāsā. Varbūt kāds netīšām atrod?" Savukārt maka atradēja Ausma to atnesa uz "OVV" redakciju.


* Ogrē pieaug sērijveida dzīvokļu cenas;


* "Skaņumājas" vasaras nometne trešo reizi Taurupē;


* Lielvārdes pils uz saviem svētkiem aicinājusi jau piekto reizi


No citiem novadiem viesu tiešām netrūka – viņu amatiermākslas kolektīvi dejoja un dziedāja, bija atbraukuši arī seno laiku kaujas mākslu lietpratēji, kuri demonstrēja cīņas ar zobeniem un citiem bruņiniekiem piederīgiem ieročiem. Tajā pašā laikā tieši vietējo iedzīvotāju starp svinētājiem bija samērā maz.


* Palīdz sēņotājam izkļūt no meža;


* Ansamblis „Saulgrieži” uzņem jaunus dziedātājus;


* Starp Latvijā izplatītākajiem viltojumiem – 50 eiro banknotes


Latvijas Bankā darbojas vienotais naudas pārbaudes centrs . (..) Pašlaik iesniegtās viltotās naudas zīmes Latvijas Bankas naudas laboratorijā tiek pārbaudītas mazāk nekā nedēļas laikā.


Vairāk – jaunajā "OVV".


* Saulainā sāncensībā aizvadīti Meņģeles 72. Sporta svētki!


Vairāk – jaunajā "OVV"!


 


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!


Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44400

2019. gada 13. augustā, 08:53, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ogrēniete • 2019. gada 13. augustā, 09:06
Lasu Aleksandra Zobena vārdus un priecājos par dzimtu, kurā satikušies īstie cilvēki. Ir māksla arī to saprast un novērtēt.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet