Atgriezties pie raksta

Sociālās aprūpes centrs "Ogre" atzīmē desmit gadu jubileju Foto

13.augustā Sociālās aprūpes centrs "Ogre", kas ikdienā vairāk zināms kā Ogres pansionāts, svinēja pastāvēšanas desmit gadu jubileju.

Ogres pansionāts tika atklāts 2009.gada 11.augustā kā SIA "Ogres rajona slimnīca" struktūrvienība. Gadu gaitā tas izveidojies par modernu, labiekārtotu mītni, kas spēj uzņemt 140 klientus (sākotnēji tie bija 80 klienti). Par pansionāta iemītnieku labsajūtu rūpējas teju 30 darbinieku.


Svinīgajā pasākumā raisījās atmiņas par pansionāta pirmsākumiem.


"Jebkura iecere sākas ar ideju. Pirms desmit gadiem SIA "Ogres rajona slimnīca" valdes priekšsēdētājam Dainim Širovam radās vīzija, ka šeit atradīsies pansionāts, un, protams, redzējums, kā tas attīstīsies. Šodien mēs varam pārliecināties, cik liels darbs ir ieguldīts, lai padarītu labāku pansionāta iemītnieku dzīvi un uzlabotu darba vidi un apstākļus darbiniekiem," svētku uzrunā sacīja SIA "Ogres rajona slimnīca" valdes locekle Sandra Žaunerčika. "Pansionāta iemītniekiem šīs ir viņu mājas. Tāpēc gribu novēlēt, lai viņi šeit rod mājas sajūtu, tiktu aprūpēti ar iejūtību un mīlestību. Lai visiem būtu stipra veselība – gan iemītniekiem, gan darbiniekiem. Pansionāta vadībai un personālam novēlu izturību un daudz radošu ideju, lai tālāk pilnveidotos un darbotos, jo darbs nav no vieglajiem."


S.Žaunerčika un valdes locekle Ilze Trukšāne ilggadējiem darbiniekiem pasniedza SIA "Ogres rajona slimnīca" Pateicības rakstu par ilggadēju, godprātīgu un pašaizliedzīgu darbu sociālās aprūpes centrā "Ogre". Pateicības rakstu un prēmiju saņēma Astrīda Zīverte-Upeniece, Alla Averjanova, Vija Kostaņjana, Skaidrīte Vucina, Inita Mazūra, Sarmīte Baumane, Rita Grugule, Lolita Bedrīte, Maija Leska un Ludmila Mauriņa.


Esošos un bijušos kolēģus iestādes jubilejā sveica Sociālās aprūpes centra "Ogre" vadītāja Astrīda Zīverte-Upeniece: "Neatkarīgi no tā, cik ilgi katrs no jums šeit ir strādājis – desmit gadus vai desmit dienas – katrs savā vietā jūs esat zelta vērts. Ja nevar viens, tad var otrs. Ja nevar otrs, tad var trešais, un kopā šis darbs tiek izdarīts. Esmu pārliecināta, ka mūsu klienti ir ļoti pateicīgi par jūsu darbu un atbalstu. Tā ir ļoti laba sajūta, ka kādam esi vajadzīgs, un kāds ir vajadzīgs mums. Tā ir savstarpēja dvēseles siltuma apmaiņa."


Sociālās aprūpes centru "Ogre" jubilejā sveikt bija ieradušies Ogres novada Sociālā dienesta, Lielvārdes novada Sociālā dienesta, Ogres Invalīdu biedrības, Ogres Politiski represēto kluba, Kokneses novada Ģimenes atbalsta centra "Dzeguzīte" pārstāvji un citi viesi.


Muzikālus priekšnesumus sniedza Ogres novada Kultūras centra Bērnu vokālās studijas "Svilpastes" dalībnieki un viņu vadītāja Ilze Miezere. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44404

2019. gada 13. augustā, 21:59, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet