Atgriezties pie raksta

Aicinājums piedalīties laivu parādē Ogres pilsētas svētkos

Ogres pilsētas svētkos norisināsies nu jau par tradīciju kļuvusī laivu parāde. Pasākums norisināsies sestdien, 24. augustā, starts laivu parādei plkst. 10.45.

Maršruta sākums Ogres upē pie Ziedu ielas pretī degvielas uzpildes stacijai NESTE. Savukārt pie un uz gājēju tilta pāri Ogres upei aicināti pulcēties atbalstītāji, kuri parādes laikā vienotos kopīgā dziesmā un dalībnieku sveikšanā.


Ogres novada pašvaldība aicina iestādes, organizācijas, biedrības, iedzīvotāju grupas u.c. piedalīties laivu parādē.


Lai pieteiktos laivu parādei, līdz šī gada 22. augustam lūgums aizpildīt anketu, kas pieejama ej.uz/laivuparade2019.


Katrai komandai tiks nodrošinātas gumijas laivas, airi un drošības vestes 2 – 6 dalībniekiem. Protams, iespējams piedalīties arī ar savām laivām un drošības vestēm.


Pēc saņemto anketu apkopošanas laivu parādes organizētāji sazināsies ar pieteikumu iesniedzējiem.


Ja rodas jautājumi par pieteikšanos vai laivu parādes norisi, lūgums sazināties ar Ogres novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes galveno speciālisti sadarbības jautājumos starp valsts un pašvaldību iestādēm izglītības, kultūras un sporta jomā Ievu Švēdi, tālr. 65068764.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44407

2019. gada 20. augustā, 08:53, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

to ieteikums • 2019. gada 21. augustā, 21:27
piekrītu! re ko atradu! :DDD https://www.sabile.lv/aizvaditie-20-sabiles-vina-svetki-iededza-prieka-dzirksti-ikviena-dvesele/ https://www.delfi.lv/turismagids/jaunumi/foto-ka-laudis-sabiles-vina-svetkos-liksmoja.d?id=51320967
to ieteikumam • 2019. gada 21. augustā, 21:19
Nu un parādīšu.. kas tālāk? Komandas jā izdomā, lai atšķirtos. Cepums katrai komandai iepriekšējos gados. Katrs skaisti izdekorēja laivu. Bet ne tur tas sāls. trešo gadu jau apnīk. Un katru gadu mazāk piedalās.
Ieteikumam • 2019. gada 21. augustā, 00:19
Un kas traucē pašiem izveidot savu tēmu un parādīt visiem, braucot laivā? Šogad rādiet kino tēmu- laivas dod par brīvu. Kamēr ieteikums tiks izskatīts, jau būsiet paši pierādījuši, cik tas ir jautri utt. Nevaru piekrist, ka ir garlaicīgi. Katru gadu komandas kaut ko izdomā, lai atšķirtos arī bez kopējas tēmas.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet