Atgriezties pie raksta

Latvijas Pasts saskaņojis jaunu uzbrauktuves projektu pie Ogres 1.pasta nodaļas

Ņemot vērā iepriekš saskaņotā Ogres 1.pasta nodaļas Brīvības ielā 38 ēkas ārējās fasādes sakārtošanas un jaunas uzbrauktuves projekta realizācijas dārgās izmaksas, kas tika noskaidrotas iepirkuma rezultātā, Latvijas Pasts izstrādājis un saskaņojis vienkāršotu šā projekta versiju.

Tuvākajā laikā plānots izsludināt publisku iepirkumu minētā projekta īstenošanai, un atkarībā no piedāvātajām izmaksām saņemtajos piedāvājumos tiks lemts vai nu par projekta realizāciju, vai alternatīviem risinājumiem, kas ietver arī jaunu pasta nodaļas telpu meklēšanas iespēju. 


Latvijas Pasts atgādina, ka 2017.gada jūlija beigās pie Ogres 1.pasta nodaļas izveidoto uzbrauktuvi pieejamības nodrošināšanai jaunajiem vecākiem un klientiem ar kustību traucējumiem tā paša gada septembrī nācās demontēt pēc Ogres novada būvvaldes pieprasījuma. Būvvalde neatbalstīja arī Latvijas Pasta piedāvājumu atstāt uzbrauktuvi kā pagaidu risinājumu līdz jauna tās projekta izstrādei un realizācijai atbilstoši Ogres novada būvvaldes un Nacionālās kultūras mantojuma pārvaldes prasībām.


Atbilstoši Ogres novada būvvaldes pieprasījumam Latvijas Pastam nācās izstrādāt jaunu, daudz ietilpīgāku un sarežģītāku, uzbrauktuves risinājumu. Pēc šī projekta izstrādes un saskaņošanas, izsludinot iepirkumu tā realizācijai, nācās konstatēt, ka šāda veida uzbrauktuves izbūves izmaksas ir tik augstas, ka no Latvijas Pasta kā valsts uzņēmuma puses būtu uzskatāmas par nesaimnieciskām, tāpēc uzņēmums izstrādājis un saskaņojis vēl vienu – vienkāršotu – šā projekta versiju.


Latvijas Pasts plāno tuvākajā laikā izsludināt publisku iepirkumu par projekta realizāciju, un, ja saņemto piedāvājumu izmaksas būs saimnieciski akceptējamas, uzbrauktuve pie Ogres 1.pasta nodaļas tiks izveidota. Taču, ja piedāvātās izmaksas nebūs uzskatāmas par saimnieciski izdevīgām attiecībā pret Ogres 1.pasta nodaļas sniegto pasta pakalpojumu apjomu un apkalpoto klientu skaitu, Latvijas Pasts, ņemot vērā uzņēmuma nepieciešamību primāri līdzekļus ieguldīt pasta pakalpojumu sniegšanas nodrošināšanā un pasta tīkla uzturēšanā visā valstī, būs spiests izskatīt alternatīvus risinājumus, tostarp izvērtējot iespēju pasta nodaļu pārcelt uz citām telpām.  


Lai arī patlaban uzbrauktuve pie Ogres 1.pasta nodaļas pēc Ogres būvvaldes pieprasījuma ir demontēta, Latvijas Pasts pilnībā nodrošina pasta pakalpojumu pieejamību. Latvijas Pasts aicina jaunos vecākus ar bērnu ratiņiem un klientus ar kustību traucējumiem izmantot šādiem gadījumiem paredzēto zvanu pogu, kas atrodas pasta nodaļas ārpusē, vai arī vizīti Ogres 1.pasta nodaļā pieteikt, iepriekš sazinoties ar tās darbiniekiem pa tālruni 25700243, – tad pasta nodaļas darbinieks nodrošinās nepieciešamā pakalpojuma sniegšanu ārpus nodaļas telpām.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44418

2019. gada 15. augustā, 11:19, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Armands • 2019. gada 17. augustā, 11:54
es ari saku par attieksmi pret klientiem,ipasi vecie kuri ilgi strada,loti augstpratigi pret klientiem.
Baiba • 2019. gada 16. augustā, 10:10
Es bieži apmeklēju pastu un darbinieces vienmēr ir laipnas.
VELGA • 2019. gada 16. augustā, 00:43
darbinieces vienmer laipnas izpalidzigas tur vienmer ieeju ar prieku paldies darbiniecem

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet