Atgriezties pie raksta

Ogrē atklāts jauns bērnu rotaļlaukums Foto

Šodien, Ogres pilsētas svētku otrajā dienā, plkst. 14.00, tika atklāts jauns bērnu rotaļlaukums, kas atrodas starp Ogres upi un Jāņa Čakstes prospektu. 

Svinīgajā atklāšanas brīdī piedalījās Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis, Ogres sadraudzības un sadarbības pašvaldību pārstāvji no Igaunijas, Lietuvas, Ukrainas, Zviedrijas un Francijas, kuri šogad ieradušies apmeklēt Ogres pilsētas svētkus, būvnieki, kā arī paši ogrēnieši. 


Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis savā uzrunā sacīja, ka jaunais laukums ir viens no modernākajiem gan Ogrē, gan tās apkaimē: "Šodien tiek atvērts jauns rotaļlaukums J. Čakstes prospektā, savukārt pagājušogad jaunu rotaļlaukumu izveidojām Vidus prospektā 25, cerams, šī labā tradīcija turpināsies."


Domes priekšsēdētājs pievērsa uzmanību, ka bērnu rotaļlaukumā pie katras atrakcijas ir apraksts par to lietošanu, tādēļ aicinājis arī mazāko aktīvās atpūtas laukumiņa apmeklētāju vecākus būt uzmanīgiem un laist bērnus uz atrakcijām,kas atbilst to vecumam.


Bērnu laukums ir paredzēts bērniem  no 1 līdz 13 gadu vecumam, un tajā pieejams: klinšu kāpšanas iekārta, trīs iebūvēti batuti, āra mūzikas instruments – ksilofons, 2,5 m augsta virvju konstrukcija, dažāda veidu šūpoles, bērnu pilsētiņa, kā arī rotaļu komplekss.


Rotaļlaukums būs pieejams no plkst. 8.00 līdz 22.00. Naktīs laukums būs slēgts sakarā ar drošības apsvērumiem, kā arī demolēšanas risku.


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44478

2019. gada 23. augustā, 15:44, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

:) • 2019. gada 25. augustā, 23:27
Šo tradīciju tiešām vajadzētu turpināt. Lai Ogrē ir bērniem, kur atpūsties! Labs laukumiņš Jaunogrē, labs Pārogrē un vēl kādu varētu centrā :)
Boza • 2019. gada 24. augustā, 18:08
Ir noteikumi pie stenda, 13 gadi ar vecāku r.l. ? Nopietni?
pārogre. • 2019. gada 23. augustā, 22:04
auza ,tur tak lasīts līdz 13 .gadiem...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet