Atgriezties pie raksta

Ogres pilsētas svētku ietvaros notika laivu parāde Foto

Šodien, 24.augustā, Ogres pilsētas svētku trešās dienas sākumā kā jau ierasts notika ikgadējais laivu brauciens, kurā piedalījās pašvaldības iestāžu, kultūras jomu, dažādu organizāciju darbinieki, kā arī jebkurš interesents, kurš pieteica savu dalību iepriekš.

Laivinieku maršruts sākās no Ogres upes, pretī degvielas uzpildes stacijai Neste un turpinājās līdz pat Loka tiltam. Nu jau Ogrē ierastajā un tradicionālajā pasākumā piedalījās Ogres motoklubs "Rēgi", "Ogres namsaimnieks", "SEB" banka, "Ogres riepu serviss", Ogres novada sporta centrs, Ogres bibliotēka, Ogres novada kultūras centrs, "Made In LV", Ogres sākumskolas mūsdienu deju kolektīvs "Karamelles", Ogres novada kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs "Raksti", Ogres basketbola skola, handbola klubs "Ogre" un citi.


Laivu braucienā piedalījās arī Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis un Ogres novada domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš. E.Helmanis izteica pateicības vārdus visiem dalībniekiem: "Ogre peld pretī straumei, mēs nepeldam pa straumi, mēs mākam pārvarēt visas grūtības. Ir tik patīkami redzēt tik daudz enerģisku, pozitīvu cilvēku. Es novēlu labus rezultātus nākamajā sezonā gan mūsu handbola klubam, gan mūsu basketbolistiem. Tāpat arī mums visiem, pilsētniekiem, jo Ogre attīstās un viss iet uz priekšu."


Jāuzsver, ka visi dalībnieki bija parūpējušies par to, lai laivu parāde ir koša un neaizmirstama, īpaši ar radošumu izcēlās Ogres motokluba "Rēgi" biedri, tiem pie laivas bija piestiprināts motocikla ritenis un stūre, kā arī deju kolektīvs "Karamelles", kas bija padomājuši par interesantajiem tērpiem.


Pasākumu papildināja Ogres motoklubs "Rēgi", kuri uzrīkojuši iespaidīgu parādi pie Loka tilta.


Laivu parāde noslēdzās ar dziesmu "Palaid puķīti pa dambi", pēc kuras visi dalībnieki atgriezās uz maršruta sākuma punktu Ogres upē pie Lazdu ielas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44482

2019. gada 24. augustā, 17:59, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Vilhelmīne • 2019. gada 26. augustā, 12:48
Ķeguma vepris ar savu narkoplostu nepiedalījās, tāds aplam uzburbis, laikam kauns rādīties.
Kas par stulbu virsrakstu? • 2019. gada 24. augustā, 23:04
Svētku rāmjos notika parāde...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet