Atgriezties pie raksta

Ogres novada Sporta centra stadionā atklāj skeitparku Foto

Ogres pilsētas svētku noslēguma dienā – 25.augustā – Ogres bērni un jaunieši saņēmuši ilgi gaidīto skeitparku.

Svinīgajā atklāšanas pasākumā piedalījās Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis, priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš, deputāts Jānis Iklāvs, Ogres novada Sporta centra (ONSC) direktore Dzirkstīte Žindiga.


"Šogad mēs esam atklājuši daudzus jaunus objektus, tostarp rotaļlaukumus bērniem. Tas parāda, ka pašvaldībai ir ļoti svarīgas  bērnu un jauniešu intereses un rūp viņu brīvā laika pavadīšanas veids, aizraušanos ar informatīvām tehnoloģijām aizstājot ar fiziskām aktivitātēm," sacīja E.Helmanis.


Pašvaldības vadītājs īpašu pateicību veltīja ONSC direktorei Dz.Žindigai par izrādīto iniciatīvu un šī projekta īstenošanu.


Sveicot jauniešus ar skeitparku, Dz.Žindiga aicināja skeitparka apmeklētājus saudzīgi izturēties pret jauno būvi un savu inventāru, kā arī lūdza vecākus rūpēties par savu atvašu drošību, aicinot viņus lietot ķiveres un ievērot skeitparka izmantošanas noteikumus.


Atklāšanas pasākuma turpinājumā varēja vērot paraugdemonstrējumus, lai varētu iepazīties ar skeitparka daudzveidīgajām izmantošanas iespējām.


Pēc paraugdemonstrējumiem ikviens apmeklētājs varēja izmēģināt skeitparku.


Ogres novada pašvaldība šī gada 20. maijā noslēdza līgumu ar SIA "City Playgrounds" par pārvietojama skrituļsporta aprīkojuma (skeitparka) izbūvi Ogres novada Sporta centra stadiona teritorijā pie tenisa kortiem.


Jaunais skeitparks atrodas vairāk nekā 300 m2 lielā laukumā. Skeitparkā uzstādītas piecas dažādas demontējamas koka konstrukcijas rampas, kuras pārklāj īpašs jaunākās paaudzes kompozītmateriāla segums, kas ir izturīgāks par iepriekš plaši pielietoto finieri.


Lai arī tas nav lielākais skeitparks Latvijā, tas ir izbūvēts atbilstoši jaunākajām tendencēm pēc speciāli izstrādāta projekta.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44487

2019. gada 25. augustā, 17:39, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Džo • 2019. gada 29. augustā, 08:33
Galvenais šajā pasākumā ir tie, kas šo skeitparku lietos...
Niksim • 2019. gada 28. augustā, 08:26
Nevis atklāja, bet vadīja atklāšanas pasākumu. Pasākuma vadītājs nav galvenais šajā notikumā, bet pašvaldība, kas ir objekta pasūtītājs un finansētājs.
ха ха • 2019. gada 28. augustā, 07:41
>>>niksis:- А кто она такая эта lansmanis? гы,гы.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet