Atgriezties pie raksta

Ogres novada Sociālais dienests svin Jurģus Foto

23.augustā notika Ogres novada Sociālā dienesta  jaunās ēkas atklāšana Ogrē, Upes prospektā 16, kurā vienuviet būs pieejami visi iedzīvotājiem nepieciešamie sociālie pakalpojumi.

"Mēs šodien svinam pilsētas svētkus. Veidojot pilsētu, mēs veidojam emocijas, lai tās būtu patīkamas. Arī šeit ir jauna ēka, bet tikpat svarīgs ir saturs, ar ko tā tiks piepildīta. Es ticu un ceru, ka cilvēki, kuriem ir jauka darbavieta un kuri tajā jūtas labi, būs pozitīvi pret klientiem, ko viņi apkalpos," savā uzrunā uzsvēra Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis.


Ogres novada Sociālo dienestu ar svarīgo notikumu sveica Ogres novada pašvaldība, kaimiņu – Ikšķiles un Lielvārdes – novadu pašvaldību pārstāvji, nevalstisko organizāciju pārstāvji un citi viesi.


Svinīgajā brīdī piedalījās arī Ogres sadraudzības un sadarbības pašvaldību pārstāvji no Johvi (Igaunija), Kelmes (Lietuva), Bolnēsas (Zviedrija), Čerņigovas un Popasnas (Ukraina), kā arī no Žueletūras pilsētas Francijā, pārliecinoties par Ogres novada pašvaldības rūpēm par saviem iedzīvotājiem.


"Tie ir svētki ne tikai Ogres novada Sociālajam dienestam, bet visai mūsu sabiedrībai kopumā," atklāja  Ogres novada Sociālā dienesta vadītāja Sarmīte Ozoliņa, sakot paldies Ogres novada pašvaldībai un domes priekšsēdētājam E.Helmanim par milzīgo atbalstu, lai tiktu īstenots šis projekts un jaunā ēkā vērtu durvis apmeklētājiem.


Pēc svinīgajām uzrunām notika simboliskā lentas pārgriešanas ceremonija, kurā piedalījās Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis, Ogres novada domes Sociālo lietu komitejas priekšsēdētājs Māris Siliņš, Ogres novada Sociālā dienesta vadītāja Sarmīte Ozoliņa un būvfirmas "ReRe Group" valdes priekšsēdētājs Guntis Āboliņš-Āboltiņš.


Jaunajās telpās būs izvietots Ogres novada Sociālais dienests – administrācija, Ģimenes atbalsta dienas centrs un Dienas centrs "Saime", Ogres Sociālais centrs ar savām nodaļām – sociālās palīdzības nodaļu, atbalsta nodaļu ģimenēm un bērniem, sociālās aprūpes un rehabilitācijas nodaļu, kā arī nevalstiskās organizācijas, kas ir ciešā saistībā ar sociālo darbu.


No līdzšinējās šaurības jaunajā sociālā darba mājvietā vienā no trijiem ēkas korpusiem plašas telpās ir atvēlētas dienas centram "Saime", kas Ogrē darbojas jau kopš 2002.gada un nodrošina sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, sociālo prasmju attīstību, izglītošanu un brīvā laika pavadīšanas iespējas personām ar intelektuālās attīstības traucējumiem. 


Atklāšanas dienā ikviens interesents varēja iepazīties ar jauno ēku, telpu izvietojumu, kā arī noskatīties izrādi "Citādais no Notrdamas" Dienas centra "Saime" teātra iestudējumā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44492

2019. gada 26. augustā, 12:05, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Anna • 2019. gada 26. augustā, 14:48
vai friziere tur bus?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet