Atgriezties pie raksta

Sporta tūrisma piedzīvojums Ogres Zilajos kalnos

Sestdien, 14.septembrī, no plkst. 10.00 līdz 14.00 biedrība "Nesēdi mājās" aicina bērnu un jauniešu komandas 4 dalībnieku sastāvā, vecumā no 10 gadiem apmeklēt Ogres pilsētā vēl nebijušu, tieši sporta tūrismam veltītu pasākumu - Sporta tūrisma piedzīvojums. Pasākums norisināsies Ogres Zilajos kalnos pie Slēpošanas starta laukuma.

Pasākuma mērķis ir radīt Ogres pilsētas skolēnos interesi par sporta tūrismu kā sporta veidu.


Sporta tūrisma piedzīvojuma ietvaros bērniem un jauniešiem būs iespēja pārbaudīt zināšanas sporta tūrismā, tūrisma šķēršļu pārvarēšanā atšķirīgākā un azartiskā gaisotnē. Iemācīties siet mezglus, pārvarēt nogāzes, paralēlās virves un purvu, kā arī uzsliet telti un iekurināt ugunskuru. Šīs ir tikai dažas no aktivitātēm, kurās aicināti doties Sporta tūrisma piedzīvojuma dalībnieki.


Iepriekšēja pieteikšanās pasākumam nav nepieciešama, komandas aicinātas ierasties Ogres Zilajos kalnos no plkst. 10.00 līdz 14.00. Ja komandu nav iespējams izveidot pirms pasākuma, aicināti arī individuālie interesenti, kuriem pasākuma dienā būs iespēja apvienoties komandās.


Dalība pasākumā ir BEZMAKSAS.


Sporta tūrisms ir sacensības atsevišķu aktīvā tūrisma iemaņu labākā vai ātrākā izpildē, kā arī sacensībās noteiktas grūtības kategorijas tūrisma maršrutu veikšanā. Sporta tūrismam Latvijā pietiekami sena vēsture -jau 1996. dibināta Latvijas Jauniešu sporta tūrisma federācija. Tomēr Ogres pilsētā sporta tūrismam kā sporta veidam ir salīdzinoši nesenas tradīcijas. Sporta tūrisms savā būtībā ir tautas sporta veids, tam nav kultūras vai valodas barjeru un tas var ietvert visus iedomājamos sporta veidus, visas vecuma grupas un demogrāfiskās grupas, kā arī tos cilvēkus, kam patīk vērot sporta sacensības.


Vairāk informāciju par pasākumu var gūt, sazinoties ar projekta koordinatori Anitu Hanzenu, tālr. 25636419, e-pasts anita.hanzena@inbox.lv.        


Pasākums "Sporta tūrisma piedzīvojums"  tiek organizēts Ogres novada pašvaldības projekta konkursa "Radoši – Aktīvi – Darbīgi – Izglītojoši – Ogres novadam!" ("R.A.D.I. – Ogres novadam") ietvaros.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44606

2019. gada 6. septembrī, 09:58, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet