Atgriezties pie raksta

E. Helmanis aicina Ikšķiles novadu sadarboties, atbalstot hokejistus

Ogres novada pašvaldība finansiāli atbalsta daudzus sporta veidus, īpaša uzmanību pievēršot bērnu un jauniešu sportisko talantu izaugsmes veicināšanai.

Pie Ogres pilsētas robežas ar Ikšķiles novadu, Ikšķiles novada teritorijā, atrodas Vidzemes ledus halle, kurā hokeja spēles iemaņas apgūst, trenējas un spēlē jaunie hokejisti. Lai gan jaunie hokejisti dzīvo ne tikai Ogres novadā, bet arī Ikšķiles novadā un vēl citās pašvaldības, finansiālu atbalstu viņiem nodrošina tikai Ogres novada pašvaldība, katru gadu budžetā paredzot 75 000 eiro.


Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis aicina vistuvākos kaimiņus – Ikšķiles novada pašvaldības vadību arī sniegt finansiālu atbalstu jaunajiem hokejistiem.


Šodien, 6. septembrī, domes priekšsēdētājs nosūtīja vēstuli Ikšķiles novada domes priekšsēdētājam Indulim Trapiņam un Ikšķiles novada domes deputātiem: 


Ikšķiles novada domes priekšsēdētājam Indulim Trapiņam,


Ikšķiles novada domes deputātiem


Peldu iela 22, Ikšķile,


Ikšķiles novads, LV- 5052


Par finansiālu atbalstu jaunajiem hokejistiem


Godātais Trapiņa kungs! Cienījamie deputāti!


 


Ogres novada pašvaldība jau 8 gadus finansiāli atbalsta jaunos hokejistus, ik gadu pašvaldības budžetā piešķirot 75 000 eiro. Šo gadu laikā esam snieguši iespaidīgu atbalstu – vairāk nekā pusmiljonu eiro apmērā.


Vidzemes ledus halle, kur trenējas un spēlē jaunie hokejisti, atrodas Ikšķiles novada teritorijā, Ogres novada pašvaldības finansiālo atbalstu ir izmantojuši un turpina izmantot arī Ikšķiles novadā deklarētie bērni un jaunieši. Jāpiebilst, ka šis finansējums ir radījis iespēju jauno hokejistu vecākiem ievērojami samazināt izdevumus, kas saistīti ar hokeja apmācības pakalpojumiem.


Lai gan jaunie hokejisti ir deklarēti ne tikai Ogres novadā, bet arī citās pašvaldībās, tostarp, kā jau minēju, arī Ikšķiles novadā, izmaksas treniņu un spēļu nodrošināšanai Vidzemes ledus hallē sedz tikai Ogres novada pašvaldība.


Ikšķiles novada dome savu novadu popularizē kā pašpietiekamu, un es nebūt negrasos to apšaubīt. Pašpietiekamai pašvaldībai arī budžets ir pietiekams – manuprāt, tas ir loģisks secinājums, tāpēc gribu aicināt Jūs, Trapiņa kungs, un visus Ikšķiles novada domes deputātus savas pašvaldības budžetā atvēlēt finansējumu arī jauno hokejistu atbalstam. Sniedzot finansiālu atbalstu jauno hokejistu treniņu un spēļu nodrošināšanai, Ikšķiles novada pašvaldība vienlaikus arī atbalstītu uzņēmējdarbību sava novada teritorijā.


Ikvienai pašvaldībai ir jāveicina jauniešu izaugsme un attīstība, jācenšas pilnveidot un paplašināt iespējas saturīgi un pilnvērtīgi pavadīt brīvo laiku. Esmu pārliecināts, ka, pašvaldībām savstarpēji sadarbojoties, šis darbs būs daudz efektīvāks, tāpēc aicinu Ikšķiles novada pašvaldību uz sadarbību, atbalstot arī jaunos hokejistus.


Atļaušos atkārtoties, tomēr vēlreiz gribu atgādināt Ikšķiles un Ogres novada pašvaldību lielisko sadarbību dabas parka "Ogres Zilie kalni" apsaimniekošanā un šīs teritorijas attīstībā. Uzskatu, ka tikpat veiksmīga sadarbība var veidoties, finansiāli atbalstot gan hokeja, gan citu sporta veidu attīstību. Aicinu uz korektu sadarbību!


 


Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44615

6. septembrī, 16:42, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

ir alfrēds • 10. septembrī, 13:11
katrā ziņā šis ir svetīgāk, neķā, kad krievu lohi ar latviešu pajoliņiem tirgo alkoholu
krugergisele6@gmail.com • 10. septembrī, 11:15
Esam krāpniekbandīti un muļķi uz mums uzķeras!!!
Saņemiet kredītu 24 stundu laikā šeit, Itālijā un Lietuvā pasts: krugergisele6@gmail.com • 9. septembrī, 21:47
Saņemiet kredītu 24 stundu laikā šeit, Itālijā un Lietuvā pasts: krugergisele6@gmail.com

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet