Atgriezties pie raksta

Jaunieši no Lielvārdes, Ķeguma un Ogres novadiem dodas pieredzes braucienā uz Madonas novadu

2019. gada 6. septembrī jaunieši starpnovadu projekta "Kopā varam labāk" ietvaros devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Madonas novadu, kur pavadīja dienu aizraujošās aktivitātēs.


 

Rīta cēlienu jaunieši pavadīja āra dzīves  un komandas saliedēšanas aktivitātēs Madonas novada "Smeceres silā". Pēc tam jaunieši viesojās Madonas jauniešu centrā "KUBS" , kur iepazinās ar Madonas novada Jauniešu domi, dalījās savā pieredzē par īstenoto projektu un smēlās jaunas idejas no madoniešiem.  Aktīvs dienas noslēgums tika pavadīts Madonas novada Bērzaunes pagasta jauniešu centrā, kur lietderīgas bŗīvā laika aktivitātes pagasta jauniešiem nodrošina apvienība "Rīts". Projekta jauniešiem tika novadītas komandas iepazīšanas un saliedēšanas aktivitātes


Pateicības vārdi Indrai Veipai no Madonas  MFJIC "KUBS" un Ilutai no bērnu un jauniešu apvienības "Rīts" par sirsnīgo un viesmīlīgo uzņemšanu!


Projekts "Kopā varam labāk" aizsākās 2018.gada 15.septembrī un noslēdzas 2019.gada 15.septembrī. Kopā gada laikā īstenotas 6 aktivitātes, kurās jaunieši kopā ar novadu deputātiem ir ģenerējuši sadarbības idejas, īstenojuši savas iniciatīvas, guvuši jaunas zināšanas un prasmes apmācībās.


Projekts "Kopā varam labāk" tiek finansēts ar Eiropas Komisijas "Erasmus+: Jaunatne darbībā", kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44630

2019. gada 9. septembrī, 13:37, Aktualitātes
lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet