Atgriezties pie raksta

Notiks militārās mācības "Zobens 2019"

No 12. līdz 15. septembrim Vidzemē notiks Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes militārās mācības "Zobens 2019".

Mācību laikā tiks vērtēta Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes vienību spēja reaģēt uz hibrīdapdraudējumu, sniedzot atbalstu valsts pārvaldes un tiesībsargājošajām institūcijām.


Mācību ietvaros Zemesardzes 54.Inženierbataljons pastiprinās bataljona bāzes Mednieku ielā 12, Ogrē, apsardzi, kā arī sadarbībā ar Valsts policiju un Ogres novada pašvaldības policiju veiks patrulēšanu.


Mācību laikā nosacītā pretinieka spēlētāji būs Latvijas un Igaunijas bruņoto spēku karavīri, kuri darbosies civilajā apģērbā ar mācību laikā noteiktu atšķirības zīmi. Mācību scenārija izpildes laikā tiks lietota mācību munīcija un kaujas imitācijas līdzekļi, kas rada troksni, bet neapdraud cilvēku veselību un dzīvību. Uzdevumu izpildes laikā nav paredzēta satiksmes un gājēju pārvietošanās ierobežošana.


Zemessardzes 54. Inženierbataljona komandieris, pulkvežleitenants Ainars Rauza:"Aicinām iedzīvotājus neuztraukties, redzot karavīru un zemessargu pārvietošanos pa pilsētas ielām un apkārtējiem ceļiem. Lūdzam ar sapratni izturēties pret iespējamajiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem, kas var rasties sakarā ar militārās tehnikas pārvietošanos vai īslaicīgu kontrolpunktu un pārvietojamo šķēršļu izvietošanu. Šie šķēršļi nepiesārņo vidi un nebojā infrastruktūru. Teritorijas pēc mācībām tiks sakoptas." 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44651

2019. gada 12. septembrī, 05:35, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

ха ха • 2019. gada 13. septembrī, 07:33
Kādas, kādas mācības? гы,гы.
ir viena filma • 2019. gada 12. septembrī, 13:41
"Ogņem i mechom" iesāku skatīties, daži uzvārdi dizrdēti Latvijā, bet filmas varoņi ir poļi, kautkas līdzīgs, ka Latvijā izplatītākais uzvārds ir Ivanovs, nevis Kalnbergs
zobens • 2019. gada 12. septembrī, 07:30
vai kāds zobenu vismaz rokās ir turējis?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet