Atgriezties pie raksta

Ogres jaunatnes teātrī "Inspire" sākusies jaunā sezona

Pēc vairākiem skatītāju lūgumiem Ogres pilsētas svētku ietvaros, 24.augustā, notika koncertizrāde "Pozīcija. Brodskis", kurā piedalījās Jaunatnes teātra "Inspire" Ogres jaunieši.


 

Izrādē izskanēja slavenā dzejnieka Josifa Brodska dzejoļi, dzīvā mūzika – dziesmas, ko radījusi Ogres grupa "Nulles pozīcija". Šāda simbioze ļāva dzejoļiem atdzīvoties un iegremdēt skatītāju pārsteidzošā dzejas telpā.


Izrādi apmeklēja dažāda vecuma skatītāji - gan skolēni, gan seniori, kuri nav vienaldzīgi par teātra darbību kopumā un priecājas apmeklēt katru jauniešu veikumu. Pēc izrādes skatītāji izteica pateicību par priekšnesumu un izteica vēlmi redzēt arī citas izrādes. 


Gan aktieri, gan skatītāji pateicas Ogres novada pašvaldībai par atbalstu projektam "Teātra popularizēšana jauniešu vidū" projektu konkursa "Radoši – Aktīvi – Darbīgi – Izglītojoši – Ogres novadam!" ("R.A.D.I. - Ogres novadam") ietvaros.  Pateicoties šim projektam, teātra grupai ir iespēja tehniski aprīkot telpas, kā arī rīkot regulārus mēģinājumus un pasākumus mūsu novada iedzīvotājiem.


Jaunatnes teātris "Inspire" darbojas kopš 2016.gada un veic nozīmīgu darbu Ogres pilsētas jauniešu radošajā izaugsmē, sniedz iespēju Ogres iedzīvotājiem pievienoties teātra un mūzikas kultūrai, tautas tradīcijām, kā arī apvieno dažāda vecuma un tautības cilvēkus.


 


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44652

11. septembrī, 15:36, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Jautājums • 12. septembrī, 01:02
Kur tāds teātris atrodas un darbojas?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet