Atgriezties pie raksta

Jauktais koris ALTERA aicina jaunus dalībniekus

Ogres novada Kultūras centra Senioru jauktais koris ALTERA svin nu jau 40 skaistus, dziesmotus gadus.

Kora dziedātāji saglabājuši dziesmas mīlestību un jaukās kora tradīcijas. Diemžēl koris ar gadiem jaunāks nekļūst un balsis vairs nav tik skanīgas kā jaunībā. Korim nepieciešams dziedātāju papildinājums. Koris ar lielāko prieku gaidīs jaunus dziedātājus visās balsu grupās. Mēģinājumi notiek pirmdienās un ceturtdienās plkst. 16:00.


Alvis Bērziņš - kora diriģents un mākslinieciskais vadītājs kori vada nu jau divdesmito gadu. ALTERA koris piedalījies daudzos nozīmīgos pasākumos: ikgadējos senioru koru festivālos dažādos Latvijas novados, visos Lielajos Dziesmu svētkos Mežaparka estrādē, Ogres pilsētas un novada organizētajos pasākumos.


Koris guvis panākumus vairākos nozīmīgos pasākumos, 2003.gadā – 1. vieta koru karos starp Latvijas senioru koriem, 2018.gadā - Dziesmu svētku koru karos senioru koru grupā izcīnīta 1. vieta. Ikgadējās koru skatēs vienmēr iegūts augsts vērtējums – 1. vai 2. pakāpe. Koris ir veicis koncerttūres ārpus Latvijas: vairākkārt uz Tallinu, lai piedalītos draudzības koncertos, 2007.gadā – brauciens uz Daugavas


Vanagu mītni Freiburgā Vācijā, sniedzot piemiņas koncertu, 2009.gadā – ceļojums uz Zviedriju ar koncertiem dažādos Dievnamos ar plašu garīgās mūzikas programmu. Ir iecere nākamgad doties braucienā uz Somiju. Patstāvīgi koncerti un dalība dažādos pasākumos Latvijas novados. Ik gadu sniedzam koncertus arī kādā no Ogres novada sociālās aprūpes centriem – tas ir jauks pasākums, lai iepriecinātu veco ļaužu sirdis. Tagad gatavojamies 2019.gada svarīgākajiem pasākumiem:


Adventes koncertam un garīgās mūzikas koncertam Valmieras Svētā Sīmaņa baznīcā. Koris aicina dāmas un kungus labākajos gados, kuri vēlas padarīt savu ikdienu krāsaināku, papildināt lielisko kolektīvu, nodoties dziedāšanas un kopā būšanas priekam!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44674

2019. gada 13. septembrī, 10:37, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

dziedātāja • 2019. gada 20. septembrī, 14:09
kaut kādi koncerti ir bijuši, bet tie visi zem līmeņa

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet