Atgriezties pie raksta

Paziņojums par papeļu ciršanu A6 autoceļa nodalījuma joslā Ciemupē

Ogres novada pašvaldība informē, ka Ciemupē, Ogresgala pagastā, Ogres novadā tiks veikta papeļu nociršana valsts nozīmes A6 valsts autoceļa nodalījumu joslā.

Ogres novada pašvaldība projekta ietvaros Ciemupē, Ogresgala pagastā, realizēja gājēju un velosipēdu ceļa izbūvi, radot drošu pārvietošanos visiem satiksmes dalībniekiem. Tas atrodas paralēli minētajam valsts autoceļam, kur autoceļa nodalījuma un zaļajā zonā aug kokaugi: Parastās liepas un Papeles.


Pēc pašvaldības speciālistu veloceliņa apsekošanas rezultātiem tika secināts, ka tā struktūru bojā augošo papeļu saknes un nekavējoties ir jāorganizē augošo papeļu nociršana un celmu izfrēzēšana, tādējādi novēršot veloceliņa struktūras bojāšanas cēloni.


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44712

2019. gada 17. septembrī, 16:16, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

un • 2019. gada 18. septembrī, 17:26
Neviens vispār nerunā par to, kā šo veloceliņu sabojās pati smagā tehnika, kas tur brauks zāģēt un frēzēt - tieši tā jau to plāno veloceliņu arī salauzīs, un pēc tam varēs asfaltēt vēlreiz. Nekaunīga pašvaldības budžeta notriekšana burtiski spīd cauri šai kārtējai afērai.
varbūt tā • 2019. gada 18. septembrī, 06:31
"Papeles − papildu ienākumu avots zemniekiem". http://new.llkc.lv/lv/nozares/mezsaimnieciba/papeles-papildu-ienakumu-avots-zemniekiem Un kāpēc ne? Koki lieli, piebraukt ērti... Kuras koku sugas nākošās?
Papelēm • 2019. gada 18. septembrī, 00:56
Diemžēl jūs jānozāģē, jo tikai problēmas ar jums - katru gadu pūkas lidinat... un mums jāspļaudās.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet