Atgriezties pie raksta

20.septembrī gaidāmi analīžu rezultāti par Ogres un Ikšķiles bērnudārzu pārtikas kvalitāti

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) un Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) otrdien, 17. septembrī, veikuši pārbaudes arī Ogres un Ikšķiles bērnudārzos.


 

Ogres novada izglītības pārvaldes izglītības darba speciāliste Evija Slise apliecina, ka vakar visās Ogres pirmsskolas izglītības iestādēs PVD un SPKC speciālisti veica pārbaudes virtuves blokos un bērnu grupu telpās, būtiski pārkāpumi neesot konstatēti. Tika paņemti paraugi analīzēm, to rezultātus sola iesniegt piektdien, 20. septembrī. E. Slise arī informē, ka tika pārbaudīti arī produktu piegādes dokumenti.


Jau vēstīts, ka pirmdien, 16. septembrī, Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis vērsās PVD ar lūgumu Ogres pirmsskolas iestādēs, kurās ēdināšanas pakalpojumus nodrošina SIA "Baltic Restaurants", veikt pārbaudi, lai noskaidrotu, vai tiek ievērotas higiēnas un citas prasības saistībā ar ēdināšanas organizēšanu bērnudārzos.


Ogres pašvaldība informē, ka tiklīdz no attiecīgajiem dienestiem saņems informāciju par pārbaudes rezultātiem, sabiedrība tiks informēta.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44723

2019. gada 18. septembrī, 16:08, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

sistēma • 2019. gada 19. septembrī, 00:59
Sistemātiski nepārbaudām.
ogrenet • 2019. gada 18. septembrī, 19:02
gidāmi
hjh • 2019. gada 18. septembrī, 18:26
izlabojiet virsrakstu!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet