Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 20.septembra numurā:

* Ogres novada jauniešiem būs sava Jauniešu māja


Ogres novada domes 19.septembra sēdē deputāti skatīja lēmumprojektu par nekustamā īpašuma Ogrē, Brīvības ielā 40, pārņemšanu Ogres novada pašvaldības īpašumā bezatlīdzības lietošanā no Zemkopības ministrijas.

Vairāk – jaunajā "OVV".


* Birzgales pamatskola godam atzīmējusi savu 170 gadu jubileju


Iepriekšējā salidojuma laikā tika aizsākta jauna tradīcija – sumināt goda absolventus, kuri toreiz bija Ēriks Hānbergs, Juris Bezzubovs un Aigars Apinis. Šoruden tradīcija tika turpināta – par šī gada goda absolventiem kļuva Tamāra Liestiņa, Raimonds Okmanis un Uldis Siliņš.


* Saistībā ar zarnu infekciju pārbaudītas Ogres un Ikšķiles izglītības iestādes


Ogres un Ikšķiles izglītības iestādēs pārbaudes tiek veiktas tādēļ, ka tajās, tāpat kā Siguldā, ēdināšanas pakalpojumus sniedz uzņēmums „Baltic Restaurants”.


* Pagarināta Jauniešu garantijas uzņemšana 23 profesijās


Mācību laikā audzēkņi saņem stipendiju no 70 līdz 115 eiro mēnesī, ja ir sekmīgi, kā arī mācību līdzekļus un bezmaksas vietu dienesta viesnīcā. Savukārt kvalifikācijas prakses laikā Jauniešu garantija apmaksā ceļa izdevumus un naktsmītni, ja tas nepieciešams.


* Rubrikās "Sveicināti", "Praktiski un noderīgi" un "Ielu intervija" – par veselīgu uzturu.


* Ogres 1.vidusskolas skolēni sporto kopā ar vecākiem;


* Likteņdārzā strādāja arī Taurupes pamatskolas vienība


"Jau trešo gadu Likteņdārzā risinājās rudens "Ābolu balle". Lieli un mazi piedalījās ābolu ražas svētkos, lai kopīgi savāktu garšīgos augļus, spiestu sulas, vārītu saldu ievārījumu, ceptu pankūkas, uzzinātu jaunāko par ābolu šķirnēm; baudītu tautas deju priekšnesumus un īpašas aktivitātes."


Talkā bija ļoti interesanti. Sākumā visi iegājām vienā lielā aplī un sadalījāmies četrās grupās. Katra no tām spēlēja iepazīšanās spēli. Pēc tās devāmies uz savām talkas vietām. Es, Kristela un skolotāja Ligita darbojāmies ābolu sulas spiešanas komandā. Noslēgumā bija pikniks un neliels koncerts, kurā priecājāmies par tautisko deju izpildītājiem, savos iespaidos dalās audzēkne Elvita Bresme.


* Sports: Finišējuši Ogres "Veselības apļi"; Ogres NSC jaunajiem vieglatlētiem sekmīgi starti Koknesē; HK "Ogre" izcīna Rīgas čempionāta bronzu.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!


Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44734

2019. gada 19. septembrī, 17:28, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

lasītāja • 2019. gada 20. septembrī, 12:38
Tai, kura ielu intervijā teica, ka nav veselīgi ēst gaļu, es nepiekrītu. Cilvēki kopš laika gala ir medījuši un ēduši gaļu, un izdzīvojuši līdz šai dienai.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet