Atgriezties pie raksta

Ogrē netiek ievēroti stāvēšanas laika ierobežojumi

Ogres pilsētā pie vairākām iestādēm ir stāvvietas ar laika ierobežojumu, tomēr daudzi iedzīvotāji diemžēl neievēro Ceļu satiksmes noteikumos noteiktās prasības.


 

Ogres pilsētā vairākās vietās ir autostāvvietas ar laika ierobežojumu - pie Ogres novada pašvaldības, pie Baltās cielavas skulptūras Brīvības ielā, pie Ogres novada Kultūras centra, atsevišķa josla Ogres stacijas laukumā, pie Policijas akadēmijas, kā arī dažiem pilsētas bērnudārziem. Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis norāda, ka ļoti bieži iedzīvotāji neievēro norādītos laika ierobežojumus, bet atstāj transportlīdzekli uz visu dienu vai pat vairākām dienām, tāpēc pašvaldības policija turpmāk tam pievērsīs pastiprinātu uzmanību. 


Pašvaldības policija aicina iedzīvotājus ievērot noteiktos stāvēšanas laika ierobežojumus, jo citādi autovadītāji ar savu rīcību pārkāpj citu satiksmes dalībnieku tiesības. Ja kāds atstāj transportlīdzekli uz visu dienu vietā, kur noteikts laika ierobežojums, citam autovadītājam, kuram arī vajadzēs novietot savu auto, tādas iespējas nebūs, un viņa tiesības tiks ierobežotas. Tas attiecās arī uz automašīnu novietošanu neatļautā vietā vai novietošanu neatbilstoši prasībām, tādējādi apgrūtinot citu mašīnu kustību.


Pašvaldības policija arī atgādina, ka atbilstoši Ceļu satiksmes noteikumu 285.18. punktam vadītājam, kurš novietojis automobili ar stāvēšanas ierobežojumu apzīmētajā stāvvietā, automobiļa salonā pie priekšējā stikla jānovieto informācija par laiku, kad transportlīdzeklis novietots stāvvietā. Tātad jānovieto papīra pulkstenis vai zīmīte, kurā tiek norādīts laiks, kad transportlīdzeklis tiek atstāts. Atbilstoši Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 149.10 pantam sods par nepareizi novietotu transportlīdzekli stāvvietā ar laika ierobežojumu ir 30 eiro.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44768

2019. gada 25. septembrī, 09:20, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Bleedis • 2019. gada 26. septembrī, 11:23
Gliemezi? Cik laika vajag, lai nokļūtu līdz stacijai?
Boog • 2019. gada 26. septembrī, 11:21
Jā, ar to park&ride Ogrē švaki. Pie stacijas vieta ir kādiem 15 auto.
Turbogliemezis • 2019. gada 25. septembrī, 18:17
Pie luterāņu baznīcas ir bez laika limita plaša stāvvieta, ta kā droši pa promenādi var pārvietoties kaut vai gliemeža ātrumā.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet