Atgriezties pie raksta

Līdz ar rudens iestāšanos ieziemota digitālā strūklaka

Ogres novada pašvaldības aģentūras "Ogres komunikācijas" direktora p.i. Artūrs Robežnieks informē, ka 24. septembrī ir ieziemots strūklaku komplekss "Digitālais ūdens aizkars" Brīvības ielas skvērā blakus ēkai "Pie zelta liepas".


 

Strūklakai demontētas elektroinstalācijas, veikta cauruļvadu un to iekārtu atbrīvošana no ūdens, strūklakas iekārtu tīrīšana un sagatavošana pārziemošanai. Strūklakas darbību plānots atjaunot 2020. gada pavasarī. 


Kad āra gaisa temperatūra kļūs vēl zemāka, tiks ieziemota arī strūklaka, kas atrodas skvērā iepretim pie Ogres novada pašvaldības administrācijas ēkai, iztukšojot strūklakas pazemes ūdens rezervuārus, no smiltīm un lapām attīrot iekārtas, pārtraucot ūdens cirkulāciju un atslēdzot strūklakas apgaismojumu. Strūklakas baseins tiks pārklāts ar koka pārsegumu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44777

26. septembrī, 11:28, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

>>to ņaudētājiem • Šonakt, 00:49 • 30. septembrī, 09:05
ko ta' tik vārgi? Pirkstiņi pirms miedziņa klabinoties nodila??? :DDD un bezdelītis zem sedziņas pazuda?
ha • 30. septembrī, 08:44
ņaudētāj tas viss ir būvēts pa nodokļu maksātāju naudu, nevis tavas vai Helmja kabatas, tākā aizveries,bet drīz čomus ņems pie dirsas viss būs ok.
to ko vēl • 30. septembrī, 00:51
Piekrītu. Pilsētas mākslinieks un ainavu arhitekts tiešām varētu padomāt par ziemas periodu digitālajai strūklakai kā piemēram - "Staro Ogre" - digitālās gaismas.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet