Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 27.septembra numurā:

* Olga Inese Lemhena: "Mūsu uzdevums – nosargāt savu valsti un vēl sakoptāku atdot bērniem"

"Daudziem tas šķitīs pārspīlējums, bet ārstus uzskatu par Dieva vietniekiem zemes virsū. Kad ķirurgs prasmīgajās rokās tur cilvēka sirdi, aknu vai nieri, kad stundām garā nogurdinošā operācijā kārtējam pacientam atdod dzīvību – vai viņš nav pelnījis labāko atalgojumu valstī? Kāpēc par to nedomā ierēdņi, kas paši sev palielina algas ik gadu, bet medicīnas darbiniekiem tikai sola vai visžēlīgi piemet dažus procentus pie darba algas? Tad nav jābrīnās, ka jaunie, kas prot valodas, dodas turp, kur viņu darbu novērtē, un mums jābūt bezgala pateicīgiem tiem, kas paliek te," Tā O.I.Lemhena.


Visu interviju lasiet jaunajā "OVV"!


* Lūdz ziedot leģendārā šķēpmetēja, suntažnieka Jāņa Lūša rehabilitācijai


"Godātie draugi! Labu laiku cīnāmies par Jāņa Lūša dzīvību, vēzis, meklējam līdzekļus rehabilitācijai, kam iespēja, sūtiet palīdzību – Jānis Lūsis, LV90UNLA0091021149560, personas kods 190539-10105, Latvijas Valstij intereses nav!" savā "Facebook" profilā ierakstījis viņa dēls Voldemārs Lūsis.


* "Dzīvās bibliotēkas” pirmā tikšanās – ar aktieri un dziesminieku Vari Vētru Cita starpā publika uzzināja, ka V.Vētras vectēvs, kurš bija teicams dziedātājs, izmācījās par dakteri. Savukārt viņa brālis, nevarēdams lepoties ar varenām balss saitēm, kļuva slavens kā Eiropas un pasaules mēroga operdziedātājs Mariss Vētra (1901-1965); turklāt ievērojams režisors, vokālais pedagogs un rakstnieks.


* Pie E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolas svinīgi pacelts Starptautiskais Ekoskolas Zaļais karogs;


* Veselība: Lai dotos pie ginekologa, nav nepieciešams ārsta norīkojums


SIA "Ogres rajona slimnīca" Sieviešu veselības centrā ambulatori pieņem pieci ginekologi – dzemdību speciālisti – dr. Bāliņa, dr. Strauberga, dr. Grīnvalde, dr. Roziņš un dr. Liepnieks. Viena no Ogres Ginekoloģijas nodaļas priekšrocībām ir tā, ka pacienti nepieciešamības gadījumā vienviet var saņemt gan ambulatoro, gan stacionāro ārstēšanu.


Vairāk – jaunajā "OVV".


* Ikšķilē un Lielvārdē augsti siltumenerģijas tarifi, Ogres tarifs gaida apstiprinājumu;


* Sports: Izmanto iespēju izskriet un izgaršot Ogri; Madlienas vidusskolas vieglatlētiem bronza Latvijas skolēnu spartakiādē; Ogres NSC mākslas vingrotājām divi zelti un bronza Jūrmalā!


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!


Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44780

2019. gada 26. septembrī, 23:13, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

domātāja • 2019. gada 7. oktobrī, 11:32
Jau sen vajadzēja pieņemt likumus, kas regulē darba kvalitāti un tikai par augstas kvalitātes darbu drīkst saņemt paaugstinātu algu. Tas stimulētu cilvēkus veikt teicami savus pienākumus..., bet tagad tie, kas neko praktiski nedara , sev nosaka algu uz darbu darītāju rēķina. Valsts amatpersonas dzīvo uz nodokļu maksātāju rēķina, bez jebkādas atbildības par savu veikumu.
arī par to pašu • 2019. gada 27. septembrī, 09:25
ir cilvēki, kuri valstij uz rokām jānēsā, protams, ja viņiem to vajag, bet nēsājam mēs tos, kas pie siles
par Jāni Lūsi • 2019. gada 27. septembrī, 08:03
"Latvijas valstij intereses nav." Kam mums tāda valsts?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet