Atgriezties pie raksta

Aizvadītajā nedēļas nogalē daudz sadzīvē gūtu traumu

Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcas diennakts stacionārā uzņemti 35 pacienti, dienas stacionārā 3, bet slimnīcā observēti 19 pacienti,  ambulatorā ar dažādām saslimšanām un traumām griezušies 38, tostarp, 17 bērni, informē slimnīcas galvenā māsa Sandra Žaunerčika.

Bērniem konstatētas saaukstēšanās pazīmes, vidusauss iekaisums, sāpes kaklā, akūts bronhīts, kunģa zarnu traucējumi, kā arī galvas sasitums un viens gadījums ar svešķermeni labajā ausī, savukārt, pieaugušajiem - 2 gadījumi ar konstatētu alkohola reibumu, 3 gadījumi ar paaugstinātu asinsspiedienu, 1 gadījums ar alerģisku reakciju no lapsenes dzēliena, kā arī 3 gadījumi ar mugurkaula deformējošo spondiolozi.


27. septembrī Uzņemšanas nodaļā vērsies kāds vīrietis ar pirkstā zaģētu brūci. 


28. septembrī pēc mediķu palīdzības vērsies kāds vīrietis ar labās plaukstas pirksta kaula lūzumu, sieviete, kura guvusi pirksta traumu atsitot naktī kāju, kāda sieviete, kura ar kāpostu ēveli iegrieza labās rokas pirkstā, vīrietis, ar kreisās rokas grieztu brūci pirkstā, trauma gūta iegriežot ar celtniecības nazi.


Šajā dienā NMP dienests uz Uzņemšanas nodaļu atveda arī kādu vīrieti ar vaļēju brūci galvā, pēc paša vīrieša stāstītā, nezināmas personas iesitušas ar stikla pudeli pa galvu.


29 septembrī kāds vīrietis vērsās pēc mediķu palīdzības ar pirksta saspiedumu, trauma gūta iespiežot plaukstu mašīnas durvīs. Kāda sieviete vērsās pie mediķiem ar potītes sasitumu. Trauma gūta sportojot. Vīrietis, ar kreisās puses ribu sasitumu, sportojot kritis.


Palīdzība sniegta arī vīrietim ar brūci pirkstā, trauma gūta mājas sagriežoties ar metāla gabalu. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44801

2019. gada 30. septembrī, 09:38, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet