Atgriezties pie raksta

Ogrē norisinājies pārgājiens par godu Pasaules Tūrisma dienai

28.septembrī pie Ogres novada Tūrisma informācijas centra jaunās ēkas "Pie Zelta liepas" bija pulcējies liels skaits aktīvās atpūtas piekritēju, lai dotos Pasaules Tūrisma dienas pārgājienā. Pārgājiena maršruts veda abpus Ogres upes gleznainajiem krastiem, apciemojot arī Špakovska parku, kas ir īpaši skaists rudenī.

Pārgājiena dalībnieki bija sabraukuši no tuvākas un tālākas apkārtnes, arī no Rīgas. Ogrēniešiem un pilsētas viesiem bija iespēja izstaigāt pilsētu, baudīt burvīgās rudens ainavas un saelpoties svaigo priežu gaisu pēc garās darba nedēļas.


Gājiena laikā dalībnieki iepazina ne tikai populāros Ogres tūrisma objektus, bet arī šīs sezonas jaunumus - ēku "Pie Zelta liepas", pilsētas skvēru, spoguļlogo, kā arī moderno bērnu rotaļu laukumu J.Čakstes prospektā.


Pusceļā gājēji varēja atvilkt elpu un ieturēt piknika pauzi Špakovska parka mājīgajā atpūtas vietā, baudot siltu zupu. Šoreiz, rūpējoties par vidi, izvairījāmies no vienreizējo trauku lietošanas, lai neradītu liekus atkritumus. Špakovska parkā varēja priecāties ne tikai par rudenīgām ainavām, bet arī par nebēdnīgu vāverīti, kas bija ļoti drosmīga un droši pozēja visiem, kas vēlējās uzņemt skaistas fotogrāfijas.


Laika apstākļi mūs žēloja un pretēji prognozēm - pārgājiena sākumā pat spīdēja saule, bet lietus centās nobiedēt mūs tikai pasākuma beigu posmā, kad atpakaļceļā tuvojāmies Ogres centram. Pasākuma dalībnieki bija ļoti priecīgi par aktīvi pavadīto sestdienu, rudenīgajām ainavām, kā arī par skaisto un sakopto pilsētu. Daži pilsētas viesi teica, ka noteikti atgriezīsies


Ogrē, vedot līdzi kolēģus, draugus, radus un paziņas, lai parādītu viņiem Ogres skaistumu.


Ja arī Tu vēlies izbaudīt pārgājiena laikā redzēto, lejuplādē maršrutu www.visitogre.lv un dodies ceļā!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44808

2019. gada 30. septembrī, 14:34, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet