Atgriezties pie raksta

Ogres novada pašvaldība Starptautiskajā senioru dienā dāvina koncertu Foto

1.oktobrī, Starptautiskajā senioru dienā, Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē tikās novada seniori, lai kopīgi svinētu svētkus.

Ogres novada pašvaldības un domes priekšsēdētāja Egila Helmaņa vārdā seniorus sveica Ogres novada domes Sociālo un veselības lietu komitejas priekšsēdētājs Māris Siliņš.


Klātesošos uzrunāja Ogres novada Kultūras centra (ONKC) direktore Antra Purviņa, paužot prieku, ka tik daudzi seniori šajā dienā atraduši ceļu uz Ogres novada Kultūras centru. 


A.Purviņa uzsvēra pasākuma nozīmīgumu, atklājot, ka Starptautiskās senioru dienas pasākuma dalībnieki ir pirmie, kuri svin savus svētkus atjaunotajā Mazajā zālē. ONKC direktore 11.oktobrī aicināja visus uz Atvērto durvju dienas pasākumu "Ogre. Centrs. Kultūra", kura laikā pēc Ogres novada Kultūras centra renovācijas darbiem tiks piedāvāta plaša un daudzveidīga kultūras programma – ekskursijas, izstādes, kino, kā arī iespēja apmeklēt telpas, kurās ikdienā apmeklētājiem ir liegta ieeja.


Pasākuma turpinājumā seniorus gaidīja patīkams pārsteigums – tautā iemīļotās dziedātājas Olgas Rajeckas koncerts.


Svētku pasākumā piedalījās seniori no visa Ogres novada, bet visaktīvākie bija ogrēnieši. "No Ogres esam vairāk nekā pussimts cilvēku. Ogres Pensionāru biedrības valde ieradusies pilnā sastāvā, Rokdarbu pulciņa dalībnieces, arī citi aktīvie biedri," stāsta Ogres Pensionāru biedrības valdes priekšsēdētāja Vita Bormane. "Šis jau ir trešais gads, kad Ogres novada pašvaldība rīko svētkus senioriem. Mums ļoti patika gan svētku pasākums Ogres Mūzikas skolā, gan arī pagājušā gada sarīkojums, gan arī, protams, šis. Kādreiz Senioru dienas pasākumus mēs organizējām paši, bet tagad par visu padomājusi pašvaldība. Mēs tikai atpūšamies."

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44829

2019. gada 1. oktobrī, 22:09, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Vita • 2019. gada 2. oktobrī, 18:18
Paldies Ogres pašvaldībai par skaisto koncertu un sarūpētajiem cienestiem no kafeinīcas "Ilze". Olga Rajecka ar savu dzīvesprieku un azartisko dziedājumu aizrāva visus skatītājus. Lai mums visiem ir veselība, dzīvesprieks un sirdsmiers! Ir labi, ja pasaulē ir kāds, kuram no Tevis vajag tikai vienu, lai Tev būtu labi.
Vera • 2019. gada 2. oktobrī, 16:36
Paldies par sarūpēto izklaidi senioru dienā! Olga bija enerģiska un aizraujoša visu laiku un atdeva savu labo enerģiju arī mums. Mums sarūpētais cienasts bija daudzveidīgs un gards. p.s. cienastu likām uz šķīvīšiem un mielojāmies. Nevajag ticēt visam ko stāsta.
Vera • 2019. gada 2. oktobrī, 16:01
Paldies par sarūpēto izklaidi senioru dienā! Olga bija enerģiska un aizraujoša visu laiku un atdeva savu labo enerģiju arī mums. Mums sarūpētais cienasts bija daudzveidīgs un gards. p.s. cienastu likām uz šķīvīšiem un mielojāmies. Nevajag ticēt visam ko stāsta.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet