Atgriezties pie raksta

Aizvadītajā nedēļas nogalē pēc mediķu palīdzības vērsās pacienti ar elpceļu saslimšanām

Aizvadītajā nedēļas nogalē tika stacionēti 42 pacienti, ambulatora palīdzība sniegta 64 pacientiem, tostarp 17 bērniem, informē Ogres rajona slimnīcas vadītājs Dainis Širovs. Bērniem tika konstatēts akūts tonsilīts, vēdera limfmezgla iekaisums, laringīts, bronhīts, faringīts, gastroenergīts, auss iekaisums, savukārt, pieaugušajiem pacientiem konstatētas vairākas elpceļu saslimšanas.


Ogres rajona slimnīcas vadītājs Dainis Širovs dalījies arī ar kādu pozitīvu ziņu, septembrī Ogres dzemdību nodaļā reģistrēti 55 jaundzimušie, kas ir pēdējo gadu rekords.  

4. oktobrī kāds vīrietis vērsies pēc mediķu palīdzības ar samežģītu pēdas kaulu, trauma gūta spēlējot basketbolu, kāds cits vīrietis guva plaukstas traumu, spēlējot basketbolu, kāda sieviete gājusi pa ielu un kritusi atmuguriski, kā rezultātā guva spieķa kaula lūzumu, kāds vīrietis vērsies pēc palīdzības, kad nokritis pa trepēm un sasitis krūškurvi. 


5. oktobrī ar neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu (NMPD) slimnīcā tika nogādāts vīrietis 2,6 promiļu alkohola reibumā, kuram uz ielas uzbruka klasesbiedrs savainojot vīrieti ar nazi, kāda meitene vērsusies pēc palīdzības, kura guvusi sadzīves traumu ar nazi sagriežot roku. Mediķu palīdzība bija nepieciešama arī kādai sievietei, kura kritusi un guvusi kreisās rokas luzumu, kā arī sievietei, kura pie mediķiem vērsusies ar spēcīgām sāpēm, jo iespiedusi kāju starp gultu un sienu. Kāds vīrietis guvis traumu ar stiklu sagriežot roku, taču kādai sievietei konstatēta pēdas locītavas sastiepums. 


6. oktobrī vīrietis alkohola reibumā salauzis spieķa kaulu, trauma gūta krītot. Ar neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu atvests arī vīrietis ar specīgu iekaisumu mutes dobumā, kas iespējams, gūts pēc zobārsta apmeklējuma. Kāds puisis pie mediķiem nogādāts ar plaukstas kaula lūzumu, puisis traumu guvis spēlējot bumbu. Kādam citam vīrietim uz deguna uzkritis metāla stienis, kā rezultātā gūta plēsta bruce. Ar NMPD atvesta kāda sieviete, kurai kāds garāmgājējs iemetis ar akmeni pa galvu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44869

2019. gada 7. oktobrī, 10:36, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet