Atgriezties pie raksta

Šo piektdien būs iespēja ielūkoties Ogres novada Kultūras centra aizkulisēs

Šajā nedēļas nogalē durvis vērs atjaunotā Ogres novada Kultūras centra Lielā zāle. 11. oktobrī ar devīzi "Ogre. Centrs. Kultūra." ikvienam interesentam būs iespēja apmeklēt Ogres novada Kultūras centra telpas - Lielo zāli, Mazo zāli, kā arī iepazīt dzīvi aiz skatuves.

Jau šo piektdien Ogres novada Kultūras centrs būs ļoti rosīgs un atvērts ikvienam. Lielajā un Mazajā zālē tiks rādīts kino par Ogri, vestibilos varēs baudīt gan džeza mūziku, gan mēmo kino, kā arī Ogres novada Kultūras centra kolektīvi dos iespēju ieskatīties mēģinājumu norisē. 


Savukārt Ogres fotoklubs ir sarūpējis divas izstādes - vienu varēs aplūkot Lielās zāles otrā stāva vestibilā un otru, kā ierasts, Deju zāles vestibilā.


Ogres novada Kultūras centrā būs izvietota arī "Grāmatu iela", kurā būs iespēja apskatīt un iegādāties grāmatas ikviena gaumei.


Mākslas zonā būs diskotēka, savukārt Teātra telpa pārsteigs gan ar filmu par Ogres teātri, gan arī visiem būs iespēja vērot teātra atvērto mēģinājumu, kas ir unikāla iespēja ielūkoties teātra mēģinājumu ikdienā. 


Visus interesentus uzrunā arī Ogres novada Kultūras centra direktore Antra Purviņa: "Mēs atvērsim atjaunotās Kultūras centra zāles - Lielo zāli, Ogres Teātra telpu, kā arī Mazo zāli, jo visās šajās zālēs, šovasar notika atjaunošanas darbi. Aicinām ikvienu apmeklēt Ogres novada Kultūras centru!" Ogres novada Kultūras centra direktore uzsver, ka vienmēr ir bijusi vēlēšanās parādīt cilvēkiem neredzamo Kultūras centra dzīvi, kur ikdienā apmeklētāju acis nespēj ielūkoties, tāpēc piedāvājumā būs arī ekskursijas pa Ogres novada Kultūras centru, kurās cilvēki varēs apskatīt aizskatuvi un citas telpas.


Pasākuma norises laiks 11. oktobrī no plkst. 19.00 līdz 22.00, tādēļ jebkurš apmeklētājs var ierasties sev piemērotā un ērtā laikā.


Visi laipni aicināti rudens tumšo vakaru pavadīt gaišajās Ogres Kultūras centra telpās!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44895

2019. gada 9. oktobrī, 13:10, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet