Atgriezties pie raksta

Ciemupē atzīmēta Starptautiskā senioru diena

Visā pasaulē un Latvijā 1. oktobrī atzīmē Starptautisko senioru dienu, tāpēc šai dienai par godu Ģimenes atbalsta dienas centrs 1.oktobrī Ciemupes Tautas namā aicināja seniorus uz viņiem veltītu pasākumu "Kopā jautrāk".

Pasākumu organizēja un vadīja Ciemupes Ģimenes atbalsta dienas centra audzinātāja Aivita Nasedkina un visus klātesošos ar mūzikas pavadījumu un dziesmām izklaidēja Sandis Grava.


Jautrā un omulīgā noskaņā seniori iepazīstināja gan ar savām prasmēm un hobijiem, gan kopīgi piedalījās jautrās un radošās atrakcijās, veidoja apsveikumus un izdziedāja visas senās dziesmas. Paldies senioriem, kuri apmeklēja pasākumu “Kopā jautrāk” – gaidīsim Jūs Ciemupes ĢADC kopīgi darboties un atpūsties arī turpmāk – darba dienās no plkst. 10.00 – 12.00.


Pasākuma vadītāja A.Nasedkina saka īpašu paldies – Ģimenes atbalsta dienas centram un Ogres novada Sociālajam dienestam, Sandim Gravam par mūzikas pavadījumu, Ciemupes Tautas nama vadītājai Daigai Sosnarei un Rasmai Sidrēvicai, Ciemupes bibliotekārei Lienei Kainaizei, kā arī Ciemupes bērniem, kuri iesaistījās pasākuma sagatavošanas darbos.


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44914

2019. gada 11. oktobrī, 09:44, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet