Atgriezties pie raksta

Ar nākamo gadu pieaugs SIA "Ogres namsaimnieks" apsaimniekošanas maksa

SIA "Ogres namsaimnieks" valdes loceklis Kaspars Grīnbergs ziņo, ka 15. oktobrī daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieki savās pastkastītēs saņems dzīvojamās mājas uzturēšanas un apsaimniekošanas darbu tāmes 2020.gadam.

Principi, pēc kādiem šogad sagatavotas apsaimniekošanas tāmes nākamajam gadam, izklāstīti 3. oktobrī notikušajā dzīvokļu īpašnieku pilnvaroto personu un kontaktpersonu kopsapulcē.To pamatā ir apsekošanas akti un nākamā gada budžeta plānošana dažāda veida tehniskajiem apsekojumiem ar padziļinātu izpēti - inženierkomunikācijām, balstiem, plaisām norobežojošajās konstrukcijās, jumta bojājumiem, pārseguma konstrukcijām.Nākamajā gadā pieaugs SIA "Ogres namsaimnieks" apsaimniekošanas maksa, kam ir trīs galvenie iemesli:  1.  Avārijas dienesta izmaksas - pagājušajā gadā vienā maiņā strādāja viens darbinieks, šobrīd vienā maiņā strādā divi darbinieki. Ņemot vērā minēto, lai nodrošinātu šo pakalpojumu, ir jārēķinās ar izmaksu pieaugumu.

  2. Civiltiesiskā apdrošināšana, ko plānots ieviest ar nākamā gada 1. janvāri attiecībā uz visiem SIA “Ogres Namsaimnieks” pārvaldīšanā esošo daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašniekiem. Dzīvokļu īpašniekiem civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polises izmaksas plānots iekļaut SIA "Ogres Namsaimnieks" ikmēneša komunālo pakalpojumu rēķinos apsaimniekošanas maksas sadaļā, lai tādējādi dzīvokļu īpašniekiem būtu ērtāka apdrošināšanas polises noformēšana un tās apmaksas process.

  3.  Siltumenerģijas tarifa saskaņošanas process. Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas nepiekrīt atsevišķu izmaksu pozīciju iekļaušanai plānotajā siltumenerģijas tarifā, norādot, ka šīs izmaksas ir iekļaujamas apsaimniekošanas maksā. Tas nozīmē, ka nākamgad plānotais siltumenerģijas tarifa pieaugums būs mazāks, bet apsaimniekošanas maksas nedaudz palielināsies.
Apsaimniekošanas maskas pieaugumam katrai dzīvojamai mājai būs atšķirīgs – robežās no diviem līdz septiņiem procentiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44951

2019. gada 15. oktobrī, 18:06, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

>nu • 2019. gada 18. oktobrī, 10:29
> nu • Šorīt, 10:02 tagad jāsasauc dzīvokļu īpašnieku kopsapulce un ja gribat ko mainīt, tad protokolā ir jānorāda kam nepiekrītat. Ja neko nedarīsiet , tad tā arī paliks. Un vēl , dzīvokļu īpašniekiem ar 50+1% balsojumu PAR ir jāpieņem lēmums par to vai gribat palikt pie Ogres namsaimnieka, vai iesiet pie cita Pārvaldnieka. Ja izdarīsiet izvēli , tad jāpilnvaro kāds cilvēks ar 2/3 balsu "PAR" noslēgt Pārvaldīšanas līgumu, arī ar SIA "Ogres namsaimnieks". Kam ir mājas vecākie, tiem ir labi,bet ja nav...tad ir auzas
Agro Invest • 2019. gada 17. oktobrī, 16:31
PERSONAS AIZDEVUMS AGRO INVEST Ar 3% procentu likmi jums ir iespēja iegūt aizdevumu no 5000 līdz 10 000 000 eiro, lai realizētu savus dzīves projektus. Agro Invest personīgais aizdevums ir paredzēts, lai palīdzētu realizēt savus lauksaimniecības projektus. Tas var būt ceļojums, mājas atjaunošana vai pat automašīnas pirkšana, rēķinu un parādu apmaksa, uzņēmuma dibināšana. Veiciet pieprasījumu pa e-pastu: agro.invest7finan@gmail.com Cump / sveiks
Egils • 2019. gada 17. oktobrī, 15:23
Man poh.j jusu apsaimniekosanas maksa, labāk uzcelsim biblioteku par 8 miljoniem

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet