Atgriezties pie raksta

Ģimeņu diena "Neesiet kautri, šeit būs jautri"

Pielikumi

2.novembrī biedrība "SK Skrējiens" Ogres novada sporta centra hallē Skolas ielā 21 organizē ģimenes dienas pasākumu "Neesiet kautri, šeit būs jautri!", kur aicināta piedalīties ikviena Ogres novada ģimene ar bērniem vecumā no 4 līdz 6 gadiem.

Ģimenes komandas sastāvā ir 3 līdz 4 dalībnieki, no kuriem vismaz viens ir pirmsskolas vecuma bērns vecumā no 4 līdz 6 gadiem un viens pieaugušais (18 gadi un vairāk). Ģimenes komandas variācijas sastāvs var būt dažāds, sākot ar tradicionālo- mamma, tētis, bērni, beidzot ar vecmāmiņu, krusttēvu, vecāko māsu vai brāli.


Dalībnieku ierašanās un reģistrēšanās pasākuma dienā no 11.00 līdz 11.45 , sākums 12.00. Ģimeņu diena “Neesiet kautri, šeit būs jautri!” tapusi pateicoties 2019. gada Ogres novada pašvaldības projektu konkursam "Radoši- Aktīvi- Darbīgi-Izglītojoši-Ogres novadam!" Dalība pasākumā ir bezmaksas.


Projekta mērķis ir iesaistīt pēc iespējas vairāk Ogres novada ģimeņu sportiskās aktivitātēs kopā jautri pavadot laiku un veicot visdažādākos uzdevumus.


Sīkāka informācija nolikumā.


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44961

2019. gada 17. oktobrī, 09:21, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet