Atgriezties pie raksta

Talcinieki no Ogres tehnikuma un SIA "Domus Eco" palīdz Ogres Invalīdu biedrībai pārcelties uz jauno mājvietu Foto

Jaunajā Ogres novada Sociālā dienesta ēkā Ogrē, Upes prospektā 16, telpas ierādītas arī Ogres Invalīdu biedrībai. Lai invalīdu organizācijai atvieglotu pārcelšanās rūpes, pieteicās čakli palīgi.

Pagājušajā ceturtdienā Labo darbu nedēļas pasākumu ietvaros, grupu audzinātājas Luīzes Taubes rosināti,  sīklietiņas palīdzēja sakārtot un sasaiņot promvešanai Ogres tehnikuma Viesnīcu un restorānu pakalpojumu nodaļas 3.kursa audzēkņi – topošie ēdināšanas un viesmīlības speciālisti. Savukārt šajā nedēļas nogalē talkā nāca SIA "Domus Eco" darbinieki no Lielvārdes novada Lēdmanes pagasta. Viņi ieradās ar savu transportu, lai pārvestu mēbeles uz jauno mājvietu, kā arī tās samontētu.


"SIA "Domus Eco" nodarbojas ar koka karkasa ēku būvniecību. Mūsu uzņēmuma filozofija ir videi draudzīgas ēkas. Tā ir māja, kas kalpo cilvēkam, nevis cilvēks kalpo mājai. Mēs radām produktus, kas draudzīgi gan videi, gan cilvēkiem, tāpēc likumsakarīgi, ka esam draudzīgi pret cilvēkiem. Ja mūsu uzņēmumam ir visi nepieciešamie resursi, tad ar prieku palīdzam. Tas nav nekas īpašs. Mūs uzrunāja, un nebija nekādu šaubu, ka jādodas talkā. Arī šajā gadījumā palīdzam kādam īstenot sapni par savām mājām," atklāj uzņēmuma īpašnieks Gatis Sala. "Nedēļas nogalē šis ir ļoti patīkams pienākums, kas dos motivāciju un ierosmi nākamajai darba nedēļai".


Uzņēmuma īpašnieks pieļauj, ka aizsāktā sadarbība ar Ogres Invalīdu biedrību sekmīgi turpināsies, un cilvēki ar īpašām vajadzībām varēs paļauties uz darbinieku atbalstu: "Draudzībā ir spēks, un mūsu pienākums ir veidot vidi ap mums."


Četri spēcīgi puiši neilgā laika posmā iznesa no iepriekšējās mājvietas visas mēbeles un priekšmetus, ievietoja kravas busiņā un nogādāja Ogres Sociālā dienesta ēkā. Ogres Invalīdu biedrības vadītāja Ilga Marta Linkuma ar prieku un pateicību noraudzījās čaklajos palīgos.


Ogres Invalīdu biedrībai šīs jau ir trešās mājas. Sākotnēji biedrība darbojās Ceriņu ielā 14, tad Mālkalnes prospektā 34, un no nākamās nedēļas šo organizāciju varēs atrast Upes prospektā 16, 2.stāvā.


Gan iepriekšējās gan jaunās telpas biedrībai nodrošinās Ogres novada pašvaldība. "Bez pašvaldības atbalsta mēs nevarētu pastāvēt," atzīst I.M.Linkuma.


Ogres Invalīdu biedrība šogad atzīmēja 30 gadu jubileju. Biedrībā apvienojušies 384 invalīdi no Ogres novada un 25 no Ķeguma novada.


Biedrības vadītāja plāno, ka jaunajās telpās varēs sākt pieņemt apmeklētājus no 30.oktobra.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44988

2019. gada 19. oktobrī, 00:48, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

paldies • 2019. gada 19. oktobrī, 14:46
paldies par palīdzību!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet