Atgriezties pie raksta

Ar 1. novembri notiks Bērnu un jauniešu centra reorganizācija Video

Reorganizācijas rezultātā, sākot ar 1.novembri, savu darbību pārtrauks Ogres novada Bērnu un jauniešu centrs, kura funkcijas, lai turpinātu sniegt piedāvātos pakalpojumus, pārņems Ogres novada Izglītības pārvalde. 

Cilvēki sociālajos tīklos jūtas sašutuši par to, ka bērniem un jauniešiem vairs nebūs iespējams apmeklēt savus iemīļotos pulciņus, taču tā izrādījās viltus informācija. 


Ogres novada Bērnu un jaunieša centra pulciņu tālāko darbību komentē Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis: "Neviens pulciņš, neviena aktivitāte netiek likvidēta. Laiki mainās, mainās arī bērnu intereses un aktivitātes, mēģināsim uzlabot darbu kopumā. Reorganizācija notiek, lai uzlabotu piedāvājumu klāstu, kvalitāti, kā arī, lai ir atbildīgās personas, kas kontrolēs visus procesus. Mums ir jāstrādā ar jaunatnes politiku, jāstrādā pie ilgtermiņa jauniešu attīstības. Vienmēr pārbaudiet informācijas patiesumu no pirmavota Ogres novada oficiālajā mājaslapā."


"Bērniem un viņu vecākiem nav par ko uztraukties, Ogres Bērnu un jauniešu centrs turpinās darbu ierastajā kārtībā un šajā pašā vietā, mainīsies tikai tas, pie kuras izglitības iestādes pulciņi būs piesaistīti. Oktobra beigās tiks rīkota sanāksme visiem bērnu vecākiem, tādēļ aicinu sekot informācijai, kas tiek publicēta Ogres novada oficiālajā mājaslapā, kur tiks paziņots par gaidāmo sanāksmi. Aicinām visus vecākus iespēju robežās ierasties, jo ir jānokārto arī dažas formalitātes, lai bērni varētu turpmāk darboties pulciņos," komentē Ogres novada Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece Ieva Švēde.


Ogres novada Bērnu un jauniešu centrā ir pieejami vairāk nekā 15 bezmaksas pulciņi, taču piedāvājumu klāsts ar laiku mainīsies, meklējot veidu, kā piesaistīt arvien vairāk jauniešu.


2018. gadā Ogres novadā tika uzsākts Izglītības Kultūras un sporta pārvaldes, Pasvaldības izglītības iestāžu, profesionālās izglītības iestāžu un interešu izglītības iestāžu funkciju izvērtējums, pēc kura tika secināts, ka no 4000 Ogres novadā izglītojamo jauniešu centra pakalpojumus izmanto vien 400 bērnu un jauniešu. 


 


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/45003

2019. gada 21. oktobrī, 13:07, Aktualitātes
Ogres apriņķa ziņas

Jaunākie komentāri

Tautas balss • 2019. gada 24. oktobrī, 22:45
Tautā iznākuši fakti,ka skolotājiem bija jau jāraksta atlūgumi.
to hm • 2019. gada 24. oktobrī, 22:33
Veci video samontēti. :)))
hm • 2019. gada 24. oktobrī, 22:27
Hm. hm. Plakātu, ko rāda jaunieši, kas spēlē galda futbolu jau pamanīju pirms 3 gadiem, kad sad tad gājām tusēt. Vecs plakāts ar veco nosaukumu, ko nolikvidēja, un bildēs veci notikumi. Vai tad par pēdējiem gadiem jauniešiem nav ko rādīt??? Ko tad darīja jauniešu centrs pa šo laiku?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet