Atgriezties pie raksta

Aicinājums ērti un ātri atbrīvoties no nolietotās elektrotehnikas

Atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums "Ķilup" piedāvā privātpersonām, uzņēmumiem un pašvaldības iestādēm iespēju ērti bez maksas atbrīvoties no nolietotas elektrotehnikas.

Akcijas laikā bez maksas tiks pieņemta visdažādākā sadzīves elektrotehnika – televizori, ledusskapji, veļasmašīnas, trauku mazgājamās mašīnas, datori un monitori, radioaparāti, mūzikas centri, magnetolas, telefoni, putekļusūcēji, gludekļi, fēni, tējkannas, blenderi un cita mazā virtuves sadzīves tehnika, mobilie telefoni un to lādētāji utt. Atgādinām, ka nolietotās elektropreces nedrīkst būs izjauktas, t.i., piemēram, ledusskapim jābūt ar kompresoru,  attiecīgi televizoram ar kineskopu utt.


Sadzīves elektrotehnikas izvešana notiks bez maksas ar "Ķilupe" transportu, iepriekš par savākšanas dienu vienojoties ar katru klientu individuāli.


Pakalpojumu var pieteikt līdz 2019. gada 24. oktobrim pa tālruni 29104053 vai 65071222, kā arī sūtot e-pastu ar pieteikumu uz kilupe@gmail.com.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/45008

2019. gada 21. oktobrī, 20:39, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

letiņš • 2019. gada 22. oktobrī, 08:47
Ko viņi melo? Nolietotās sadzīves tehnikas savākšanai jānotiek bez maksas vienmēr. Jo ražotājs jau ar nodokļiem ir samaksājis par iekārtu utilizāciju. Kādas vēl akcijas? Cilvēki esiet modri, neļaujiet sevi apcirpt!
ogre • 2019. gada 21. oktobrī, 23:21
stulbam jabut naudinu gribat iezukt nesat tad man ar

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet