Atgriezties pie raksta

Jau rīt Ogres Kultūras centrā spēlfilma NEKAS MŪS NEAPTURĒS

Trešdien, 23. oktobrī, Ogres Kultūras centrā rādīs Režisora Andra Gaujas jauno spēlfilmu NEKAS MŪS NEAPTURĒS. Filma izvirzīta astoņām nominācijām nacionālajai kino balvai Lielais Kristaps.

Arī filmas komanda dosies uz īpašo seansu Ogres Kultūras centrā, kurā atbildēs uz visiem skatītāju un jautājumiem! Pēc filmas noskatīšanās norisināsies diskusija ar Andri Gauju, Elzu Gauju, Aleksandru Grebņevu, Dārtu Stepanovu! Aicinām visus interesentus!


Tas ir stāsts par harizmātisku personību — mūzikas producentu Ralfu (Andris Keišs), kurš sava nepiekāpīgā rakstura dēļ pārliecina sievu, mīļāko un nepilngadīgo meitu sadzīvot zem viena jumta. Andra Gaujas jaunā filma ir provokatīvs skatījums uz vīrieša un sievietes mainīgo lomu mūsdienu ģimenē. Pirmizrādē piedalīsies filmas radošā komanda — režisors un aktieri, atbildot uz jautājumiem par filmu un daloties stāstos par filmēšanas aizkulisēm.


"Nekas mūs neapturēs" ir neparasti vizuāla filma, uzņemta pie leģendārajām Āraišu vējdzirnavām, uzbūvējot veselus divus daudzstāvu kinopaviljonus. Filmēts tika naktsmaiņās, iemūžinot neskaitāmus saules rietus un lēktus, dažus no tiem arī Liepājā.


Scenārists un režisors: Andris Gauja. Lomās: Andris Keišs, Kristīne Nevarauska, Elza Gauja un Dārta Stepanova. Operators: Aleksandrs Grebņevs, LGC. Mākslinieks: Jurģis Krāsons. Līdz 16 g.v. - neiesakām.


Biļetes cena 4 eiro, darbojas atlaide ar Ogres novadnieka karti.


Biļetes nopērkamas arī internetā


https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/76835


Video: ŠEIT.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/45019

2019. gada 22. oktobrī, 13:53, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Observer • 2019. gada 24. oktobrī, 10:20
Fui, kaut ko tik trulu negaidīju, murgu savārstījums, izniekots laiks un nauda, sabojāts vakars. Kārtējo reizi pārliecinājos, ka ar jaunajām latviešu "filmām" jabūt ļoti uzmanīgam.
aija • 2019. gada 23. oktobrī, 23:26
nu briesmīgi stulba filma,iztērēta daudz naudas,bet jutos kā trako namā.biedējoš 'filmas saturs un iedvesmojoša daba.
apmeklētāja • 2019. gada 23. oktobrī, 09:55
Vai jau no rīta jāsāk gaidīt filmas sākums? Cikos kinoseanss? Atkal kārtējās neprecizitātes no ONKC darbības...Kas par to atbild? Direktori "zupā"....

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet