Atgriezties pie raksta

Ogres 1. vidusskolā izskanējusi "Rudens balle 2019"

Ar enerģisku Ogres iedvesmojošākā mākslinieka Artūra Manguļa dziedošās balss ieskanēšanos 16. oktobrī tika atklāta Ogres 1. vidusskolas "Rudens balle 2019".

Pasākuma mērķis bija aktualizēt skolēnu ārpusklases sadarbību un apzināties rudens simbolus. Piedalījās Ogres 1. vidusskolas 6.-8. klašu skolēni un viņu audzinātājas, kopskaitā ap 150 jauniešiem.


Tika apdejoti āboli, bumbieri un lietus, teatralizēti burkāni un ķirši, apdziedātas lapas, kā arī prezentēti mākoņi, rieksti, ķirbji un pat bekas. Pasākums ietvēra sevī arī mājas darbu, jo, kas gan ir skola bez mājas darbiem. Katra klase pagatavoja ķirbja instalāciju – greba, dekorēja, saiņoja un rotāja galveno rudens ogu – ķirbi.


Rudens balles veiksmes atslēga slēpās organizatoru – Ogres 1. vidusskolas 8.b klases skolēnu - radošumā un sirds siltumā. Kā arī 8.b klases skolēnu - Jāņa, Amantas un Annas vecāku labajos darbos.


Visas klases saņēma balvas un dižmākslinieka Artūra Manguļa parakstītu diplomu.


Taču vislielākā balva ir RUDENS BALLES KOPDZIESMA – "Ķirbis" (klausīties skaļi), kurai tekstu radīja skolēni ar savām piedāvātajām frāzēm balles laikā. Dziesmu komponēja, aranžēja un iedziedāja nepārspējamais Artūrs Mangulis.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/45028

2019. gada 24. oktobrī, 12:55, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

atbilde - jautājumam • 2019. gada 25. oktobrī, 09:12
Pilnīgi visās!
Anna • 2019. gada 24. oktobrī, 22:14
Vai Pabriežam ir atļauts dedzināt lapas? Ogres pilsētā ir aizliegts dedzināt lapas!!!
Anna • 2019. gada 24. oktobrī, 22:13
Vai Pabriežam ir atļauts dedzināt lapas? Ogres pilsētā ir aizliegts dedzināt lapas!!!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet