Atgriezties pie raksta

Tiks ierobežota autotransporta kustība Brīvības ielā gar bibliotēku

No 28. oktobra līdz 4. novembrim tiks ierobežota autotransporta kustība Brīvības ielas posmā no Zvaigžņu ielas līdz Kranciema ielai.


 

Būvuzņēmējs SIA "RERE Būve" informē, ka bibliotēkas ēkas būvniecības ietvaros ir paredzēts izbūvēt jaunus ārējo inženiertīklu pieslēgumus uz Brīvības ielas. Ārējā ūdens un kanalizācijas tīklu pieslēguma izbūves darbus uz Brīvības ielas plānots veikt 7 dienu laikā, darbus uzsākot 28.10.2019 un pabeidzot 04.11.2019.


Darbu veikšanas laikā no 28.10.2019. tiks slēgta viena Brīvības ielas brauktuve virzienā uz centru, kā arī gājēju ietve gar ēku Brīvības ielā 35 (vecā bibliotēkas ēka) un gājēju pāreja no bibliotēkas uz Ogres Mūzikas skolu.


Transporta plūsma tiks nodrošināta pa vienu brauktuvi, kustību regulējot ar pagaidu luksoforiem. Lai izvairītos no sastrēgumiem, ieteicams apbraukt darbu veikšanas zonu caur Mednieku ielu. Brīvības ielas posma daļējas slēgšanas laikā autotransporta kustība notiks atbilstoši apstiprinātajai satiksmes organizācijas shēmai (skatīt pielikumā). 


Satiksmes ierobežojumu laikā maršrutu autobusi kursēs pa ierasto maršrutu, tikai pieturvieta pie Ogres Centrālās bibliotēkas tiks nedaudz pārcelta virzienā uz Kranciema ielas pusi.


Pašvaldība atvainojas par radītajām neērtībām.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/45036

2019. gada 25. oktobrī, 11:01, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Iedzivotājs • 2019. gada 29. oktobrī, 10:23
Ogree nav atkatu? :D Ko tu te raxti murgus! Kapeec tad buvee vienas un taads pasas firmas, kapeec tames ir kosmiskas, kapeec visu laiku taisa papildarbus!
jurim • 2019. gada 29. oktobrī, 09:37
Ogrē beidzot kārtība. Nav nekādu otkatu ne kukuļu. Un cerēsim ka nekad vairs nebūs. Vienīgie gadījumi kad bija kukuļi kad privatizēja estrādi un bērnudārzu. Tas bija sen. Toreiz valdīja citi cilvēki - Bartkevičs un Pūķe. Tā kā lūdzu nerakstīt aplamus komentārus par otkatiem.
juris • 2019. gada 26. oktobrī, 11:20
otkati nāk griezdamies

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet