Atgriezties pie raksta

Aizvadītajās brīvdienās pēc mediķu palīdzības vērsušies pacienti ar dažādām traumām

Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcas diennakts stacionārā uzņemti 40, dienas stacionārā 2, bet slimnīcā observēti 13 pacienti, ar dažādām saslimšanām un traumām pēc palīdzības vērsušies 47 pacienti, tostarp 12 bērni, informē Ogres rajona slimnīcas galvenā māsa Sandra Žaunerčika.

Pieaugušie pacienti vērsušies ar dažādām saslimšanām, ar sāpēm vēderā, hroniskām saslimšanām, muguras deformējošo spondilozi, saaukstēšanās pazīmēm (augsta temperatūra, kakla sāpes, klepus), alerģisku reakciju uz medikamentiem, kā arī paaugstinātu asinsspiedienu.


25. oktobrī pēc palīdzības uzņemšanas nodaļā vērsās vīrietis ar deguna un krūškurvja sasitumu, traumas gūtas sadzīves konfliktā savā dzīves vietā, pacientam konstatēts arī alkohola reibums. 


26. oktobrī pēc mediķu palīdzības vērsies kāds vīrietis, kurš piedaloties basketbola turnīrā guvis deguna traumu. Šajā dienā NMPD dienests uz slimnīcu nogādājis arī kādu vīrieti ar sistu brūci galvā, vīrietim konstatēts alkohola reibums, pēc paša vīrieša stāstītā, vīrietis esot kritis un atsitis galvu pret asu priekšmetu. Mediķu palīdzība bijusi vajadzīga arī kādam mazam bērnam, kurš spēlējoties ar suni atsitis galvu pret galda malu, kā rezultātā guvis plēstu brūci pierē. Kādam citam vīrietim konstatēts labās rokas pirksta lūzums, traumu guvis mājās krītot no paaugstinājuma. 


27. oktobrī NMPD dienests uz slimnīcu atvedis sievieti ar labās rokas saišu sastiepumu, sievietei konstatēts alkohola reibums. Šajā dienā pēc palīdzības vēršas arī kāda jauniete ar labā ceļa krustenisko saišu sastiepumu, iepriekšējā dienā mājās esot nokritusi. Sieviete, ar krūškurvja kreisās puses sasitumu, paciente mājās kritusi. Palīdzība bijusi nepieciešama arī jaunietim ar plaukstas kaula lūzumu, sitis ar roku pa matraci, bet trāpījis ar roku pa sienu, kā arī vīrietim ar labās pēdas saišu sastiepumu, traumu guvis spēlējot futbolu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/45055

2019. gada 28. oktobrī, 10:07, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet