Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 29. oktobra numurā:

* Gudrākais sestklasnieks – Markuss Grevals no Ogres sākumskolas

Balvā par uzvaru erudīcijas spēlē "Gudrs, vēl gudrāks" Markuss saņēma elektrisko skrejriteni ar ķiveri, kā arī Civilās aviācijas aģentūras dāvāto mugursomu un dronu. Jautāts, kā plāno izmantot dronu, Markuss teic, ka ar to vēlētos nofilmēt skaisto Ogri un tās Zilos kalnus.


* Foto klubs "Ogre" pusgadsimta jubileju atzīmē ar izstādes atklāšanu


"Paldies muzejam par šo izstādi, kas ir foto kluba "Ogre" pašportrets. Tajā mēs varam redzēt foto kluba attīstību no tālas pagātnes līdz mūsdienām. Šī izstāde arī atspoguļo, vai mēs turamies uz E.Spura ceļa fotogrāfijās, saglabājot subjektīvo dokumentālismu, un jāatzīst, ka turamies,” sacīja viens no ilggadējiem foto kluba "Ogre" vadītājiem Vitauts Mihalovskis, kurš, klubam iesoļojot otrajā pusgadsimtā, tā vadības grožus ir nodevis Dacei Voitkevičai.


* Trim Ogres novada iedzīvotājiem laimesti TV šovā "SuperBingo";


* Ikšķiliete Valija Klancberga nosvinējusi 101.dzimšanas dienu


...Kā atzina pati jubilāre, cilvēkam nevajagot vēlēt simt gadus nodzīvot, jo tas esot neizsakāmi grūti...


* Slēdz pirmos dzīvojamo māju pārvaldīšanas līgumus ar SIA "Ogres Namsaimnieks"


SIA "Ogres Namsaimnieks" valdes loceklis Kaspars Grīnbergs informē, ka ir beigusies SIA "Ogres Namsaimnieks" sagatavoto pārvaldīšanas līgumu nosacījumu saskaņošana ar Ogres daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašniekiem un jau ir noslēgts pirmais pārvaldīšanas līgums ar dzīvojamās mājas Meža prospektā 4a, Ogrē, dzīvokļu īpašniekiem.


Vairāk – jaunajā "OVV"!


* Meklē meitenes galvenajām lomām spēlfilmai "Māsas"


Filma iecerēta kā sociāla drāma par bērnunamā uzaugušām māsām Anastasiju (13) un Diānu (9). Bērnu nama direktore meitenēm paziņo, ka viņas vēlas adoptēt kāda amerikāņu ģimene. Diāna jūtas kā izredzētā un nevar sagaidīt šo brīdi, bet Anastasijai nekādi adoptētāji nav vajadzīgi – viņa grib palikt Latvijā un veidot jaunu dzīvi kopā ar savu īsto mammu. Tomēr viss nav tik vienkārši – iznākot no cietuma, bērnu mamma par meitām neliekas ne zinis, un Anastasijai savos trīspadsmit gados ir jāpieņem lēmums: braukt uz svešo Ameriku vai palikt savā pazīstamajā vidē bez ģimenes?


* Ar operāciju pret lieko svaru!


Par šo bariatrisko operāciju – jaunajā "OVV".


* Taurupietim Veinbergam divas sudraba medaļas Lillehammerē;


* Noskaidroti Ikšķiles kausu īpašnieki dambretē senioriem;


* Madlienā jaunie vieglatlēti sacenšas mešanas disciplīnās.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet – nu jau arī 2020.gadam!


Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/45068

2019. gada 28. oktobrī, 16:56, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

to ?? • 2019. gada 28. oktobrī, 22:11
Ar ko tad SIA Ogres namsaimnieks ir savādāks kā cits SIA ? Vai tad likumi netiek piemēroti visiem vienādi ? Kas notiek Ogrē???
>?? • 2019. gada 28. oktobrī, 22:08
nu gan sarunāji!!! Vajadzīgs 2/3 dzīvokļu īpašnieku lēmums UN pēc tam domes lēmums par pārvaldīšanas tiesību nodošanu Pārvaldniekam, tai skaitā Ogres namsaimniekam. Ar Ogres namsaimnieku nevienam nav līguma.
to viedokllis • 2019. gada 28. oktobrī, 21:40
Piedod, varbūt skaņēs ļoti skarbi, bet, kad tas pensionārs, kurš nevar savilkt galus kopā un nav, kas viņam palīdz, aiziet viņsaulē, tad uz viņa dzīvokli mantinieku sarodas ka biezs...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet