Atgriezties pie raksta

Rotaļu laukums J.Čakstes prospektā būs atvērts līdz plkst.20.00

SIA "Ogres Namsaimnieks" informē, ka no šī gada 1. novembra bērnu rotaļu laukums Jāņa Čakstes prospektā 1, Ogrē būs atvērts līdz plkst.20.00.

Ņemot vērā, ka ārā arvien ātrāk kļūst tumšs, vakaros rotaļu laukumā J.Čakstes prospektā 1 apmeklētāju skaits ir ievērojami samazinājies. Ziemas periodā rotaļlaukums apmeklētājiem būs atvērts katru dienu no plkst. 8.00 līdz 20.00.


Jau informējām, ka, īstenojot projektu "Teritorijas labiekārtošana Jāņa Čakstes prospektā 1, Ogrē", ir izbūvēts bērnu rotaļu laukums 975 m2 platībā ar gumijas segumu trīs zonējumos. Laukumā ir uzstādītas rotaļu laukumu ražotāju KOMPAN rotaļu iekārtas, kas paredzētas bērniem no 1 līdz 13 gadu vecumam: trīs iebūvēti batuti, klinšu kāpšanas iekārta, 2,5 m augsta virvju konstrukcija, āra mūzikas instruments – ksilofons, vairāku veidu šūpoles, bērnu pilsētiņa ar slīdkalniņu, rotaļu komplekss ar rotējošiem elementiem. Rotaļu laukums ir nožogots, tajā ir izbūvēts apgaismojums, kā arī darbojas videonovērošana.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/45076

2019. gada 29. oktobrī, 16:44, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Baltais lācis • 2019. gada 31. oktobrī, 05:04
Cik vien tās problēmas. Lai tak tas laukumiņš darbojas, tam jau taisija, ne lai būtu slēgts.
Nav ko • 2019. gada 30. oktobrī, 17:34
Nav ko, slēdzam ciet un demontējam, vienas problēmas tik ar to laukumiņu, tad pa vēlu slēdz ciet, tad demolē, tad nav pārtinamā galdiņa... Tik nezkapēc labos laika apstākoļos tur čum un mudž no sīčiem un viņu vecākiem. Ja jau slikts laukumiņš, tad tur būtu kapa klusums. Tantes ar gan jau grib pašūpoties, tapēc ir problēmas :D
pārdomas • 2019. gada 30. oktobrī, 17:32
un? Tur fiziski kāds sēž? Neesmu kaut kā manijusi, izņemot sētnieku, kas dzenā lapas. Kāda starpība cikos slēdz ciet - 17, 18, 19 vai 20? Rīgā, Barona ielas laukumiņš arī darbojas, cauru gadu. Ogrēniešiem problēma nevietā izskatās kārtējo reizi. Jūms kāds liek slēgt ciet? Vai kas Jums no tā darba laika?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet