Atgriezties pie raksta

« Ogres novads sadarbosies ar Ikšķiles Brīvo skolu

2019. gada 5. novembrī, 19:08, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Piekritu mincei • 2019. gada 6. novembrī, 20:31
Pilnibā piekritu, ka Pasvaldibai nevajag sponsorēt privatu biznesu! Biedribas peldas gan pasvaldibas gan vecaku nauda, bet pec tam skolam jacinas ar bernu zemo izglitibas limeni.
Komentētājiem • 2019. gada 6. novembrī, 20:25
Nav taisnība, ka par izglītību neviens nemaksā valsts skolā. Valsts maksā. Ja bērns iet privātā skolā, ietaupās valsts līdzekļi. Kāpēc izlemj par labu privātskolām- tāpēc, ka kvalitāte labāka, apstākļi, attieksme. Ja par valsts naudu valsts skolā to nevar nodrošināt, varbūt ir tikai normāli, ka to nodrošina privātas skolas un valsts nauda seko skolēnam. Tā jau nav pilna maksa, bet līdzmaksājums.
??? • 2019. gada 6. novembrī, 20:12
Kāpēc Ogres novads sadarbosies ar Ikšķiles skolu, bet citiem vecākiem rakstiski paziņo, ka no nākamā gada vairs neatbalstīs skolēnu mācīšanos privātās skolās un neparedzēs tam līdzekļus budžetā? Ar ko bērni, kas mācīties Ikšķiles skolā, ir labāki par citiem, kas mācās citās Latvijas privātskolās? Kā notiks šī bērnu šķirošana? (Ne jau vienmēr no laba prāta Ogres bērni mācās citur. Ogres divas skolas ir pilnas. Ja kādam bērnam rodas grūtības, ļoti ātri tiek ieteikts pāriet uz citām skolām, nevis risinātas problēmas. Daudzi bērni mācās ārpus Ogres)
Mince to Mince • 2019. gada 6. novembrī, 19:27
Nemaisi siļķi ar putukrējumu - viena lieta ir koplietošanas ceļi un apgaismojums, otra - Tavs ceļš un apgaismojums privātmājas teritorijā. Tieši tas pats ir ar skolām - pašvaldībā ir skolas, kuras var apmeklēt jebkurš bērns un ir privātskola (citas pašvaldības teritorijā), PRIVĀTS BIZNESS, kurš pašvaldībai NAV JĀSPONSORĒ.
to Mince • 2019. gada 6. novembrī, 18:10
Pēc tādas filosofijas jau var tālu ,kāpēc labot ceļus,ja es pa tiem nebraucu, kāpēc tērēt apgaismojumam, ja sēžu mājās? Pašvaldībai ir daudz funkcijas un ir forši ka pašvaldība var atļauties daudz laba darīt. TevMince kaut kas pietrūkst?
Bobis • 2019. gada 6. novembrī, 17:24
Pagājuši jau 10 darbības gadi. Interesanti, kā skolas absolventiem veicas 10. - 12. klasēs, kādas profesijas apgūst pēc vidusskolām?
Mincei • 2019. gada 6. novembrī, 15:28
Faktiski piekrītu Mincei. Kādēļ no manis maksātājiem nodokļiem ir jāfinansē kāda indivīda vēlme mācīties privāti. Ja tāda izvēle, tad lai pats apmaksā. Ogres novada vadībai vajadzētu apsvērt brīvpusdienu apmaksu obligāti apmeklējamo pirmsskolu bērniem. Bet apmaksāt privātās skolas apmeklējumu, ņemot vērā, ka Ogres novada budžets ir ar deficītu.
Tas Minde • 2019. gada 6. novembrī, 15:13
Ikškile ir iedibinājusi tādu skolu bet nabadzigā Ogre to nevarēja jo nemācēja tik sarežģītu lēmumu pieņemt
Ikšķiliets • 2019. gada 6. novembrī, 14:08
Vieta tukša nepaliek. Ikšķile nogrieza brīvajai skolai finansējumu. Vispār, Ikšķile gana sūdīgi atbalsta vietējos, izņemot protams savējos.
Xxl • 2019. gada 6. novembrī, 13:45
Helmis jau sāk iefiltrēties Ikšķilē, drīz sāks dibināt sakarus ar ne tiem vien, lai nostiprinātos Ikšķilē. Par 100% piekrītu Mincei, bet mums jau neprasīs, iešķiebs naudu mums neprasot.
Anna • 2019. gada 6. novembrī, 08:01
Mani mazbērni apmeklē privāto bērnu dārziņu Ikšķilē. Vispār bērnu dārziņa vadība nepievērš uzmanību bērniem, viens piemērs - mazbērns dienas pirmajā pusē saslapināja cimdus , pēcpusdienā viņš izgāja ārā ar slapjiem cimdiem , rociņas bija nosalušas un slimība klāt. Bērnu dārza vadībai interesē tikai nauda , jo ja slimo tāpat jāmaksā par vietu un nauda nav maza.
perle • 2019. gada 6. novembrī, 00:33
Piekrītu Mincei
Mince • 2019. gada 5. novembrī, 22:50
Pilnīgi piekrītu, ka katram vecākam ir tiesības izvēlēties savam bērnam tādu skolu, kādu viņi vēlas, bet absolūti nepiekrītu tam, ka par to būtu jāmaksā kādam citam!!! Pamatskolas izglītību mūsu valstī ir iespējams saņemt arī "parastajās" skolās un, ja kāds vēlas savam bērnam citādu izglītību, tad nu pašam vien ir jāspēj to nodrošināt un apmaksāt. Kāpēc Ogres iedzīvotājiem ir jāsponsorē privāts bizness???

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet