Atgriezties pie raksta

Helmanis uzdod Grīnbergam un Ulmanim novērst mēslošanu pie konteineriem

5. novembrī Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis un priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš tikās ar SIA "Ogres Namsaimnieks" direktoru Kasparu Grīnbergu un Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieku Uģi Ulmani, lai aicinātu pievērst uzmanību daudzdzīvokļu namu iekšpagalmu tīrībai - sadzīves atkritumu konteineriem un videi ap tiem.

E.Helmanis uzsver: "Arī atkritumu novietošana ārpus atkritumu konteineriem ir mēslošana. Bieži vien atkritumu konteineri daudzdzīvokļu māju pagalmos ir pārpildīti, līdz ar to atkritumi tiek izmētāti ap konteineriem, tāpat blakus konteineriem tiek novietoti lielgabarīta sadzīves atkritumi, mēbeles un dažādas citas nevajadzīgas lietas, piegružojot apkārtējo vidi. Tas nebūt nerada sakoptas pilsētas iespaidu, un tā vairs nedrīkst turpināties!"


Ogres novada pašvaldības policija turpmāk izmantos video novērošanas kameras, lai fiksētu atkritumu izmešanu ārpus vai blakus atkritumu konteineriem un sauktu mēslotājus pie atbildības.


Diemžēl ir novērots, ka daudzdzīvokļu māju konteinerus ar sadzīves atkritumiem piepilda privātmāju iedzīvotāji. U.Ulmanis atzīst, ka būtu svarīgi kontrolēt, kuriem privātmāju iedzīvotājiem ir noslēgti atkritumu izvešanas līgumi.


E.Helmanis uzdeva SIA "Ogres Namsaimnieks" kopā ar pašvaldības policiju meklēt risinājumus problēmai ar pārpildītajiem atkritumu konteineriem, vērtēt citu pilsētu piemērus, lai atrastu atbilstošāko. "Mums jāveido sakārtota vide visapkārt," uzsver E. Helmanis. Nākamā tikšanās reize notiks nākamnedēļ, kad tiks izskatīti piedāvātie risinājumi.


Ogres novada pašvaldība aicina  iedzīvotājus rūpēties par savas apkārtnes tīrību un lielāku uzmanību pievērst atkritumu šķirošanai.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/45151

2019. gada 5. novembrī, 19:08, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

janka • 2019. gada 7. novembrī, 21:23
kurai mājai ir tie pustukšie es tos labprāt papildinātu
? • 2019. gada 7. novembrī, 13:56
jautājums: kur paliek tā nauda, ja mums daudzdzīvokļu mājā regulāri 2 reizes nedēļā izved pustukšu konteineru? Maksājam ta par pilnu!
skaidrs! • 2019. gada 7. novembrī, 11:12
vel jau varēja čaļiem uzdot par nelegālajām šnabja bodēm.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet