Atgriezties pie raksta

Ogres Mākslas skolā atklāj Latvijas valsts identitātes stendu

11. novembrī Ogres Mākslas skolā, pie ieejas durvīm, atklāts Latvijas valsts identitātes stends.

Atklāšanas pasākumā piedalījās Ogres Mākslas skolas direktore Astra Rubene, direktores vietniece mācību darbā Signe Kraukle, pedagoģes Kristīne Jukmane, Ilze Kupča, kā arī Mākslas skolas audzēkņi.


"Ir iesākusies patriotu nedēļa, kura mums visiem ir ļoti nozīmīga. Mēs, visa Ogres Mākslas skola piedalamies patriotu nedēļā ar savu devumu. Man šķiet, ka tas ir vairāk mums pašiem, mūsu skolai. Domājot par 11. novembri jāsaprot, ka katram no mums kaut kādā brīdī par savu valsti un zemi ir jāpastāv, katram jāsāk ar sevi. Šogad gribējās savādāk un interesantāk izpausties. Parasti par mūsu valsti un himnu ir gatavs plakās un visām skolām tas ir vienāds, taču tagad tas būs ļoti unikāls un individuāls", stenda atklāšanas brīdī pauž A. Rubene.


Pie radošā Latvijas identitātes stenda strādājuši gan dažāda vecuma skolas audzēkņi, gan paši pedagogi, kuri domājuši par stenda vizuālo izskatu un saturisko pusi. Stendā attēlota Ogre, šogad izveidotā strūklaka, pati Mākslas skola, kā arī ar roku rakstītā Latvijas Valsts himna.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/45201

2019. gada 12. novembrī, 09:47, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet