Atgriezties pie raksta

Ogresgala pagastā atjaunota autobusu pietura "Kārļi"

Ogres novada pašvaldības izsludinātā projektu konkursa "Veidojam vidi ap mums Ogres novadā" ietvaros Ogresgalā tika atjaunota pieturvieta "Kārļi".

Projekta realizācija izdevās veiksmīgi, un pieturvieta ir ieguvusi savu otro elpu – atjaunots jumts, sienu krāsojums, kā arī uzstādītas informatīvās planšetes.


Tagad pieturvieta ir ieguvusi savu otro elpu - atjaunots jumts, sienu krāsojums, kā arī uzstādītas informatīvās planšetes.


Uz vienas no informatīvajām planšetēm ir izvietots Ogresgala pagasta logo, kurš tapis pateicoties Ogresgala pagasta vadītājas Ilzes Čiščakovas iniciatīvai un mākslinieka Māra Ruskuļa idejām. Ogresgala pagasta logo veidots iedvesmojoties no Ogres upes, kura, Ogresgala pagastu sadalot uz pusēm, vēsturiski veido divas apdzīvotas vietas – Ciemupi un Ogresgalu. Ogres upes plūduma līkloči atveido ābeles siluetu. Savukārt otra planšete paredzēta kā ziņojumu dēlis, kur pašvaldība un iedzīvotāji var izvietot aktuālo informāciju.


Lai kvalitatīvi īstenotu iedzīvotāju grupas iesniegto projektu, iesaistījās arī akciju sabiedrības (AS) "Latvijas autoceļu uzturētājs" darbinieki, kuri projekta laikā atjaunoja ne tikai jumtu, kas bija savu laiku jau nokalpojis, bet pēc savas iniciatīvas palīdzēja atjaunot  arī sienas.


Iedzīvotāju iniciatīvas grupa un Ogresgala pagasta pārvalde saka lielu paldies Ogres novada pašvaldībai par iespēju īstenot šo projektu, kā arī "Latvijas autoceļu uzturētājs" Rīgas ceļu rajona Ogres nodaļas vadītājam Egilam Pētersonam un ražošanas inženierim Raitim Šteinbergam par atsaucību, iniciatīvu un ieguldīto darbu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/45211

2019. gada 12. novembrī, 12:32, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

www • 2019. gada 13. novembrī, 17:36
divas jo lielākie cūkas brauc no šis pieturas
to totam • 2019. gada 13. novembrī, 15:37
to ir angliski? wau! tiešām 2 miskastes! Vismaz ar kaut ko esam bagāti!
to ? • 2019. gada 13. novembrī, 13:46
Lai tev būtu ko pajautāt.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet