Atgriezties pie raksta

Madlienas pagasta pārvaldes vadītāja amatā virza Jāni Siliņu

Ogres novada pašvaldības Finanšu komitejas sēdē 14. novembrī tika izskatīts jautājums par Jāņa Siliņa iecelšanu Madlienas pagasta pārvaldes vadītāja amatā.


 

Šī gada 15. augustā Ogres novada dome, izskatot Madlienas pagasta pārvaldes vadītāja Ojāra Atslēdziņa iesniegumu, pieņēma lēmumu atbrīvot viņu no Madlienas pagasta pārvaldes vadītāja amata un iecelt Ogres novada pašvaldības Madlienas komunālo pakalpojumu iestādes „ABZA” vadītāja amatā. Saskaņā ar Ogres novada pašvaldības izpilddirektora Pētera Špakovska rīkojumu O. Atslēdziņš no 2019. gada 16. augusta līdz darbinieka pieņemšanai vakantajā Ogres novada pašvaldības Madlienas pagasta pārvaldes vadītāja amatā veic arī vakantā Ogres novada pašvaldības Madlienas pagasta pārvaldes vadītāja amata pienākumus.


Šī gada 16. augustā Ogres novada pašvaldība izsludināja konkursu uz vakanto Madlienas pagasta pārvaldes vadītāja amatu. Tika saņemti 9 pretendentu pieteikumi. Izvērtējot pretendentus, Ogres novada pašvaldības amatpersonu un speciālistu kandidātu vērtēšanas konkursa komisija nolēma vakantajam Ogres novada pašvaldības Madlienas pagasta pārvaldes vadītāja amatam virzīt Jāni Siliņu. 


J.Siliņš Banku augstskolā ir ieguvis profesionālo maģistra grādu uzņēmumu un organizāciju vadīšanā, studiju laikā papildinājis zināšanas Nīderlandē. Valodas prasmes pilnveidojis, piedaloties un organizējot pieredzes un mācību braucienus uz Gruziju, Islandi, Zviedriju, Angliju, Beļģiju un Bulgāriju. J.Siliņš līdz šim strādājis gan banku sektorā, gan atpūtas un sporta jomā, gan Eiropas Savienības fondu administrēšanas jomā (projektu vadītājs LEADER programmas īstenošanā). Kopš 2014. gada darba pieredze gūta, strādājot Ekonomikas ministrijas (EM) Uzņēmējdarbības konkurētspējas departamentā un Inovācijas departamentā, kur darbība saistīta ar valsts inovācijas un uzņēmējdarbības atbalsta politikas plānošanu, kā arī ar Eiropas Savienības fondu atbalsta programmu izstrādi un ieviešanu komersantiem. Šobrīd J.Siliņš strādā EM Enerģētikas finanšu instrumentu nodaļā, kur administrē energoefektivitātes paaugstināšanas atbalsta programmu daudzdzīvokļu ēkās, kā arī veido Latvijas dzīvojamā fonda energoefektivitātes uzlabošanas atbalsta politiku. Pēdējos divus gadus paralēli darbam ministrijā ir attīstījis uzņēmējdarbību TV producēšanas jomā, vadot gan SIA "CoMedia", gan SIA "Creative Ogre" producentu grupas.


"Mana galvenā motivācija kļūt par Ogres novada pašvaldības Madlienas pagasta pārvaldes vadītāju ir saistīta ar vēlmi sevi pierādīt kā jaunu, enerģisku un spējīgu vadītāju, it īpaši vēlos iegūtās zināšanas gan nevalstiskajā, gan publiskajā, gan privātajā sektorā īstenot praksē un sniegt pienesumu pašvaldības un kopējai Ogres novada ilgtermiņa attīstībai," norāda J.Siliņš un piebilst, ka pirmie darbi pēc iecelšanas jaunajā amatā noteikti būs funkciju audits un pasākumi, kas vērsti uz efektīvu resursu izmantošanu."


Finanšu komitejas sēdē deputāti nolēma virzīt sagatavoto lēmumprojektu uz domes sēdi 21. novembrī. Plānots, ka J.Siliņš jaunos amata pienākumus sāks pildīt ar šī gada 2. decembri. J.Siliņam mēnešalga pārbaudes laikā noteikta EUR 1100 apmērā, pēc pārbaudes laika – EUR 1300 apmērā.


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/45228

2019. gada 14. novembrī, 14:21, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Papus • 2019. gada 15. novembrī, 23:02
Netīri, pretīgi, smirdīgi. Prasās pēc gāzmaskas
to Opis • 2019. gada 15. novembrī, 20:49
Džagas jau ir zem Vadoņa kontroles. Džagas kā lielākie sūdi negrimst ...vienmēr peldēs pa virsu.Džagas mūžam dzīvi! Tādi siliņi visiem der .
Opis • 2019. gada 15. novembrī, 15:46
Par pagastveci vienmēr tikuši iecelti pagastā dzīvojoši un cienīti cilvēki, nevis kaut kādi ielikteņi no augšas. Tapēc jau to sauc par PAGASTVECI. A šis biedrs ir no Helmaņa kontrolētā Ķeguma grupējuma.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet