Atgriezties pie raksta

Ogrē uz laiku pārtraukta ūdens piegāde (PAPILDINĀTS)

PA "Ogres komunikācijas" informē, ka šodien, 16.novembrī, Ogrē ir notikusi liela diametra maģistrālā ūdensvada plīsums, līdz ar to pilsētā tika pārtraukta ūdens piegāde. Speciālisti strādā, lai avāriju novērstu, pāris stundu laikā ūdens piegāde tiks atjaunota. 

PA "Ogres komunikācijas" direktora p.i. Artūrs Robežnieks informē, ka pl.11.00 ūdens padeve pilsētā ir atjaunota, apmēram stundas laikā ūdensvadā atjaunosies nepieciešamais spiediens. Tā kā ūdensvada avārija notika Mednieku ielas rajonā, šajā rajonā ūdens padeve vēl nav atjaunota, speciālisti turpina darbu, tur ūdens padeve tiks atjaunota tuvāko stundu laikā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/45243

2019. gada 16. novembrī, 09:45, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

??? • 2019. gada 19. novembrī, 10:43
ūdens nebija arī pārogrē un tad nu jautājums - kāds ir ogres komunikāciju avārijas dienesta tālrunis???? māte google lepni aizved mani uz ogresnovads mājas lapu, kur kaut kur h.v.z kur zem struktūrvienību sadaļām var atrast brīnumu kas saucās ogres komunikācijas un tur ir parastie tālruņi....kas tās ir??? Helmani, ieved vienreiz kārtību!!!
pilseta • 2019. gada 19. novembrī, 08:15
Kada tur ekonomija ,ir tacu tagad divas firmas namsaimnieks un komunikacijas pilns ar radiniekiem.
vot mne vot prikalujet • 2019. gada 18. novembrī, 21:06
nekatoriji mimoprahozhie, ani tut gdeta rjadom prazhivajut, i inogda mimo prahozha, sprashivajut, udobna tak? u vas davno takoe vot? i tak vot neizvestna kto ani, to li inzheneri, to li studenti ili hazaiva ili hazaiki.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet