Atgriezties pie raksta

« Ogrē uz laiku pārtraukta ūdens piegāde (PAPILDINĀTS)

2019. gada 16. novembrī, 09:45, Aktualitātes
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

??? • 2019. gada 19. novembrī, 10:43
ūdens nebija arī pārogrē un tad nu jautājums - kāds ir ogres komunikāciju avārijas dienesta tālrunis???? māte google lepni aizved mani uz ogresnovads mājas lapu, kur kaut kur h.v.z kur zem struktūrvienību sadaļām var atrast brīnumu kas saucās ogres komunikācijas un tur ir parastie tālruņi....kas tās ir??? Helmani, ieved vienreiz kārtību!!!
pilseta • 2019. gada 19. novembrī, 08:15
Kada tur ekonomija ,ir tacu tagad divas firmas namsaimnieks un komunikacijas pilns ar radiniekiem.
vot mne vot prikalujet • 2019. gada 18. novembrī, 21:06
nekatoriji mimoprahozhie, ani tut gdeta rjadom prazhivajut, i inogda mimo prahozha, sprashivajut, udobna tak? u vas davno takoe vot? i tak vot neizvestna kto ani, to li inzheneri, to li studenti ili hazaiva ili hazaiki.
Ak šausmas • 2019. gada 18. novembrī, 19:02
Kā tik atklăti var melot
? • 2019. gada 18. novembrī, 18:13
Tu vispār saproti vārdu šaubies?
TO VIEDOKLIS 2 • 2019. gada 18. novembrī, 15:44
Par Trapiņu tur smagi šaubies.Drīz ar viņu pašu tiks galā ne viņš ar kādu .Trapiņš jau ir streļenaja pcica .JA SAPROTI PAR KO RUNĀJU .
Viedoklis 2 • 2019. gada 18. novembrī, 11:18
Pirmajā K.Grīnberga publikācijā "Ogrēnietis" bija 3 apsaimniekošanas maksas paaugstinăšanas iemesli,te jau var lasīt 7 faktorus. Vēršoties pie attaisnošanās autora K.Grīnberga jāuzdod jautājums,kurš likums nosaka ka dzīvokļu īpašniekam jālemj par visu apsaimniekošanas maksu kopumā? Vai tiešām Jums nedz jurists ,nedz ekonomists( kaut gan dzied jau to pašu dziesmu)nevar pastāstīt ka apsaimniekošanas maksa sastāv no tiešām un netiešām izmaksām,kā arī no konkrētu pakalpojuma pozīciju izmaksām. Līdz ar to dzīvokļu īpašniekiem ir tiesības novērtēt un lemt par katru izmaksu vienību, tas ir izvērtēt atsevišķi admin.izmaksas un obligāti veicamo darbu izmaksas.Jūs līfz šim brīdim neesat atbildējuši uz vairākos iedniegumos prasīto- precīzas konkrētā darba plānotā izmaksas um precīzas faktiskās izmaksas. Bet patiesībā runa nav par to ,runa ir par KUR PALICIS 40 ATLAISTO DARBINIEKU IETAUPĪTAIS ALGU FONDS? Ja regulātors saka, ka dažas paaugstinājuma izmaksas ir administr.izmaksas..tad tās jau tur ir, Jūs taču neko citādāk neveiksiet. Kāpēc ir jāmaldina cilvēki- Ogres dzīvokļu īpašnieki. Nu nav viņi muļķi ,nu lasa viņi likumus.Savu darbinieku apdrošināšanu Jūs kā SIA varētu iegādāties no savas peļņas nevis iekļaujot apsaimniekošanas maksā . Jūs taču esat pelnoši,nu tad arī darniniekam pacelt algu Jūs arī varētu no peļņas,ne?
>Neviedoklis • 2019. gada 17. novembrī, 14:21
Labi un precīzi pateikts !
Neviedoklis • 2019. gada 17. novembrī, 14:14
Kas par divkosību? Esošā dome ir izdomājusi, ka totāli nodarbosies ar biznesu - pērk un remontē restorānus, ko zem "sociālajiem projektiem" iznomās kaut kam, ieguldīto naudu neatpelnot nekad. Veidos jahtu piestātnes un ēdināšanas punktus jeb visu uzbūvēs par nodokļu naudu un atkal iznomās "konkursā. Un vēl gan jau cierē uz estrādes atpirkšanu, lai pensionāri varētu lepni elst, ka beidzot atkal pieder "mums", tikai nekas, ka tas būs maksājis miljonus (iegāde plus vēl ntie miljoni remontam), ko iznomās pēc tam "konkursā". Jaunā "ražošanas vieta" Pārogrē par 7 miljoniem, ko vēl pirms izbūves izsolīja "konkursā" nesavējam protams. Tātad šī dome gulda nodokļu naudu visur, kur privātais nekad to nedarītu, jo nav efektīvi un neatmaksājas. A par namsaimnieku nevajag melot. Viss bija normāli līdz Briedim un Grīnbergam. Ir ideja, par ko balsot vēlēšanās - par Trapiņu. Cik runā, viņš par šmaukšanos atbrīvoja Grīnbergu no Ikšķiles namiem. Ja visa Ogre plus Ikšķile nobalso par Trapiņu, viņš var tikt galā ar Grīnbergu arī Ogrē. Helmanis neko nedarīs, jo Grīnbergs piesedz viņa pakaļu Brieža zagšanas lietā, kā arī Grīnbergs jau par daudz zina un var "runāt"- Helmaņa uzdevumā grasījās atdot Mālkalnes 3 telpas Feodorovam, tikai tauta uzzināja un grasījās viņus pakārt par tādu bezkaunību, tāpēc šie nomīza. Roka roku mazgā.
viedoklis • 2019. gada 17. novembrī, 09:06
SIA „Ogres namsaimnieks” ir jāpārdod. Daudzdzīvokļu māju pārņemšana, kam bija jānoslēdzas 1996. gadā, vēl joprojām Ogrē nav pabeigta. Jāpiebilst, ka Igaunijā vispār nav pašvaldībai piederoši daudzdzīvokļu māju pārvaldnieki kā Ogrē SIA „Ogres namsaimnieks”. Politikas izpausmes veids ir apjomīga un formāla administratīva regulēšana, kas ļauj Ogres politiķiem/ deputātiem izmantojot pārvaldīšanas jomas uzņēmumus par pateicīgu rotaļlietu savstarpējo attiecību kārtošanā un savu ielikteņu bīdīšanu vadošos amatos. Ar šādām politiskām darbībām tiek degradēta iespēja normāli plānot ēku uzturēšanu un pārvaldniekam darboties dzīvokļu īpašnieku interesēs.Ir pienācis laiks pievērsties daudzdzīvokļu ēku sakārtošanai. Eiropas nauda ēku renovācijām faktiski ir beigusies.SIA „ Ogres namsaimnieks” neko nav izdarījis lai veicinātu dzīvokļu īpašniekus aktīvāk iesaistīties renovācijas projektos, aizbildinoties, ka viņiem to nevajag...tāpēc jāpārdod SIA „Ogres namsaimnieks” privātajam investoram, kurš būtu neatkarīgs no Ogres politiķiem un darbotos dzīvokļu īpašnieku interesēs.
ха ха • 2019. gada 17. novembrī, 07:17
Vvvaiii!!! Tik lielajos svētkos- и все в говне. vvvaiii.
Prātiņ nāc mājās • 2019. gada 16. novembrī, 23:36
Pēc dažiem komentētājiem var spriest, ka plīsusi truba ir sazvērestība. Tiešām dažiem prāts aptumošojies.
man jau tā likās jocīgi • 2019. gada 16. novembrī, 23:32
galnais viendien staigāju pa pilsētu un visi domā, ka es esmu alfŗeds, bet jocīgākais ir tas, ka tur kur es eju neviena nav
Māris • 2019. gada 16. novembrī, 20:46
Avārija nav nekāds meteorīts. Mazpilsētā plīsusi caurule. Sataisīja taču operatīvi. Nav ko ņemties! Paldies strādniekiem un fui bļāvējiem!
Āksts • 2019. gada 16. novembrī, 20:29
Ko cepaties! Tas kas notiek Ogrē, un šoreiz ar ūdeni, ir parasts kriminālālās buržuāzijas, kura šaobrīd aiz vēsturiska pārpratuma ir pie teikšanas un varas, shēmošanas un tautas aplaupīšanas rezultāts. Gaidiet nākamībā ne to vien, ja turpināsiet gulēt murkšķa miegā un nedomāsiet par sevi pastāvēt. CĪŅAI SVEIKS!
aksts • 2019. gada 16. novembrī, 17:24
bus ko norakstit uz laikus neapmainitiem udens skaititajiem no dzivolka ipasnieka.
to M.v. • 2019. gada 16. novembrī, 16:26
kas ir Laima? Vai strādā Ogres namsaimniekā? Varbūt var palīdzēt tikt galā ar netīro ūdeni?
Andris • 2019. gada 16. novembrī, 16:25
Mazgāšanās ir tāds žīdu netikums....
M.v. • 2019. gada 16. novembrī, 16:23
Laima nomierinies un gaidi pārbaudi
Melns ūdens kā DARVA • 2019. gada 16. novembrī, 15:55
Par tādu ūdeni kas jānotecina n-tos litros un spaiņos ,Nedrīkst prasīt samaksu ,tā nav mūsu vaina .
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 3 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet