Atgriezties pie raksta

Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašniekiem jālemj par plānotajiem remontdarbiem 2020. gadā

Š. g. 14. novembrī notika SIA "Ogres Namsaimnieks" pārstāvju un 36 apsaimniekošanā esošo daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieku pilnvaroto personu un kontaktpersonu kopsapulce.

Uz šo kopsapulci tika aicinātas to SIA "Ogres Namsaimnieks" apsaimniekoto daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieku pilnvarotās personas un kontaktpersonas, kuru mājās pēc veiktajiem apsekošanas datiem ir nepieciešami un plānoti vairāki remontdarbi, par kuru veikšanu un finansēšanas avotu dzīvokļu īpašniekiem būtu jāpieņem lēmums. 


Šīm dzīvojamām mājām SIA "Ogres Namsaimnieks" organizē dzīvokļu īpašnieku aptaujas, lai pieņemtu dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumus par nākamajā gadā veicamajiem remontdarbiem un atbilstošu finansējuma nodrošinājumu to veikšanai. Pavisam aptaujas anketas tika sagatavotas 36 dzīvojamo māju dzīvokļu īpašniekiem.


Jāatzīst, ka dzīvokļu īpašnieku aktivitāte jautājumos, kas skar koplietošanas telpas un komunikācijas, ir samērā zema, tādēļ tika organizēta šī kopsapulce, lai dzīvokļu īpašnieku pilnvarotās personas un kontaktpersonas informētu par SIA "Ogres Namsaimnieks" piedāvātajiem remontdarbiem un to nepieciešamību.


Par sagatavotajās aptaujas anketās iekļautajiem aktuālajiem darbiem kopsapulcē informēja SIA "Ogres Namsaimnieks" Ēku apsaimniekošanas departamenta vadītājs Mārtiņš Kaiva.


Daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām sagatavotajās aptaujas anketās iekļauts plašs piedāvāto darbu klāsts:


 Aukstā ūdens guļvada maiņa līdz stāvvadu noslēgventiļiem, guļvada izolēšana;


 Karstā ūdens un recirkulācijas guļvadu maiņa;


 Apkures sistēmas stāvvadu noslēgventiļu maiņa;


 Karstā ūdens un recirkulācijas vai aukstā ūdens stāvvadu noslēgventiļu maiņa;


 Apkures sistēmas guļvadu izolācijas maiņa;


 Aukstā un karstā ūdens, recirkulācijas un kanalizācijas stāvvadu maiņa;


 Projektēšanas darbi;


 Elektroinstalācijas atjaunošanas darbi;


 Ieejas mezglu remonts;


 Ārdurvju un/vai pagraba logu nomaiņa;


 Ēkas ieejas mezglu lieveņu bruģēšana;


 Fasādes starppaneļu bojāto šuvju remonts;


 Citi darbi – lifta atjaunošana kāpņu telpās, kāpņu telpu margu uzliku montāža un bedrīšu remonts, izmantojot pilno tehnoloģiju, ēkas notekreņu un notekcauruļu maiņa.


SIA "Ogres Namsaimnieks" valdes loceklis Kaspars Grīnbergs uzsver, ka nevienu no šiem darbiem nevarēs veikt, ja vairākums konkrēto dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieku nebūs nobalsojis par piedāvātajiem darbiem un lēmis par nepieciešamā finansējuma nodrošināšanu minēto darbu veikšanai. Ja dzīvokļa īpašnieks neatbalsta nevienu no aptaujā iekļautajiem darbiem, jebkurā gadījumā ir būtiski piedalīties aptaujā un norādīt savu balsojumu, lai SIA "Ogres Namsaimnieks" varētu noskaidrot dzīvokļu īpašnieku viedokli. K. Grīnbergs rosina dzīvokļu īpašniekus veidot un uzturēt savstarpējo komunikāciju un izrādīt lielāku iniciatīvu.


Ja ir neskaidrības vai jautājumi par aptaujās iekļautajiem remontdarbiem un to nepieciešamību, dzīvokļu īpašnieki ir aicināti sazināties ar SIA "Ogres Namsaimnieks" speciālistiem pa aptaujas lapās norādīto tālruņa numuru vai arī rakstīt uz norādīto e-pasta adresi.


Kā skaidro SIA "Ogres Namsaimnieks" speciālisti, visas daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas ir aptuveni 40–50 gadus vecas, līdz ar to dzīvokļu īpašniekiem ir jāsaprot, ka ir pienācis kapitālo remontdarbu laiks.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/45283

2019. gada 21. novembrī, 11:37, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

iedzivotajs • 2019. gada 22. novembrī, 08:27
Ko darisiet ar parejam majam.
Ha • 2019. gada 21. novembrī, 22:37
Tad kad izpildīsiet 2017/2018.gada darbus tad plānojiet nākamos
Nezinītim • 2019. gada 21. novembrī, 21:20
ja 50+1% būs par uzskaistinājumiem, tad , maksāsiet cik ogres namsaimnieks teiks

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet